Bütün yollar forumdas,a çıkıyor...

#1
Burada Basamakları Tek Tek Tırmanırsın. Koşarsın, Çabalarsın ve Zirve Tam Karşındadır ama Ulaşamazsın.FORUMDAS'da Dostluğun Sonu Yoktur. Sürekli Çıktığın Dostluk Merdivenidir.Çiçekli Yollardan geçersin FORUMDAS'da Tüm Arkadaşların Sana Elini Uzatır, Çiçeğin Suya uzandığı gibi. Hiç çıkmak istemezsin bu güzelliğin içinden.


Tüm Lezzetleri, Farklılıkları Bir arada yaşarsın FORUMDAS'da. Birgün Geriye Baktığında Çok yol katetmişsindir. Bütün bunları benmi başardım diye şaşırırsın. Sonra anlarsınki Bu yolda her basamakta onlarca arkadaşından yardım almışsındır.


Bazen O kadar çoğalırızki İlerlemek için yollarımızı genişletmemiz gerekir. El Birliği ile bunuda başarır Engelleri tek tek kaldırırız.


Tehlikeli virajlardan dönmek zorunda da kalabiliriz. Ama Biz FORUMDASlıyız bize hiçbirşey olmaz. Arkamıza Bakmayız. Bakmayız çünkü her zor anımızda sıcacık bir nefes samimi bir el bizim yanımızdadır..


Sonunda Düzlüğe Çıktığımızı zannederiz bitti deriz ama bu yol çınarların derinlere saldığı kökler kadar kalıcıdır. Yanımızda yüzlerce dostumuz vardır artık hiç bitmeyen Yolculuğumuzda.


 
#2
Paylaşım için teşekkürler.. Forumdası seviyoruz...
Forumdası en çokta olgun üyeleri olduğu için seviyorum çünkü bu forumda ne idüğü belirsiz incir çekirdeğinin hacmine şunca azcık katkısı olmayan sünepe beyinler bulunmamakta bulunsada barınamamakta..
Etikete gerek yok alem bilir şeklimizi :)
 
Üst