Bunları Biliyor musunuz

* Kendi dirseğini yalamanın imkansız olduğunu
* Ördeğin vakvaklamasının yankı yaratmadığını ve bunu kimsenin açıklayamadığını
* Dünyadaki fotokopi makinelerinde meydana gelen arızaların %23 ünün, makinenin üstüne oturup kendi popolarının fotokopisini çekmek isteyen insanlar sayesinde meydana geldiğini
* Yaşamın boyunca uyku sırasında yaklaşık 70 böcek ve 10 örümcek yiyeceğini
* İdrarın zifiri karanlıkta parladığını
* Eğer çok şiddetli hapşırırsan, kaburgalarından birini kırabileceğini
* Hapşırmayı engellemeye calışırsan, başındaki veya boynundaki damarlardan birinin yırtılabileceğini ve ölebileceğini
* Hapşırdığın sırada gözlerini açık tutmaya çalışırsan, yerlerinden fırlayabileceklerini
* Domuzların vücut yapılarından dolayı hiçbir zaman başlarını yukarı kaldırıp gökyüzüne bakamadıklarını
* Dünya nüfusunun %50 sinin hiç telefonla konuşmadığını
* Farelerin ve atların kusamadıklarını
* 1 saat süreyle kulaklıkla birşey dinlemenin kulaktaki bakteri sayısını %700 arttırdığını
* Çakmağın kibritten önce bulunduğunu
* Parmak izleri gibi dil izlerinin de her insan için benzersiz olduğunu
* Bu yazıyı okuyan insanların %75 inden fazlasının, dirseklerini yalamaya çalışacaklarını
Biliyormuydunuz?

Moderatörün son düzenlenenleri:
ben denedim valla olmuyor yahuuu
ne yani bunlar gerçekmi;) :
böcek yutma olayı ve fotokopi makinasının bozulması çok garip

teşekkürler Karl emeğine sağlık

[TABLE="width:80%;background-image:url('https://www.forumdas.net/images/toolbox/backgrounds/13.gif');border:5px ridge red;"][CELL="filter:;"] Bilgi paylaşım için Teşekürler KaRL [/ALIGN][/CELL][/TABLE][/ALIGN]

Çoğunun inandırıcılığı yok bence
Zihni sinir araştırması gibi.
Emeğine sağlık KarL
Paylaşım için teşekkürler.

* Dünyadaki fotokopi makinelerinde meydana gelen arızaların %23 ünün, makinenin üstüne oturup kendi popolarının fotokopisini çekmek isteyen insanlar sayesinde meydana geldiğini

Bu gerçekmikine
Yaff biz daha önceleri çok uğraşmıştık bu dirsek yalama işini inanınki olmuyor

Emeğine sağlık Karl

Paylaşım için teşekkürler KaRL_ daha önceden duymuştum bazılarını böcek meselesini okumamış sayıyorum yoksa uykuyuda kaçıracağım

* Bu yazıyı okuyan insanların %75 inden fazlasının, dirseklerini yalamaya çalışacaklarını
Biliyormuydunuz? :) :)

Yav niye yalayayım dirsegimi aklıma bile gelmedi..

Ayrıca atları ve fareleride kusturmak gibi bir cabam yok..

Ne oburuz uyurken bile ağzımız boş durmuyor haa:)

Gerçekten ilginçti KaRL ...:)

TEŞEKKÜRLER..