Bu manken çıldırmış


Bu manken çıldırmış olmalı!

Manken Çiğdem Savaş, Tansu Çiller'e benzemek için estetik oluyor. Gözyaşları içinde 'Artık hayatıma Tansu Çiller yüzüyle devam edeceğim' diyen manken ameliyat masasına bugün yattı.

Ameliyatı üstlenen doktor İlker Manavbaşı 'İnsanlar onu Tansu Çiller'in kız kardeşi sanacaklar' dedi.

19 Temmuz'da startı verilen Cumhuriyet Kadınları Defilesi'nde Türkiye'nin ilk bayan başbakanı Tansu Çiller'i canlandıran manken Çiğdem Savaş, bıçak altına yattı.

Ameliyat masasına yatmadan önce basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Savaş, gözyaşları içinde konuştu. Korktuğunu ama kesinlikle vazgeçmeyeceğini belirten Savaş, " Annem ve babam çok üzgün, onlar da bu ameliyata karşılar fakat ben kesin kararımı verdim. Herkes gibi ben de deli olduğumu düşünüyorum. Gerçekten bu yaptığım çok çılgınca. Tansu Hanım, 25 yaşlarındayken gerçekten çok hoş bir bayanmış, ben de ona benzemek için bıçak altına yatacağım" diye devam etti.

Birkaç dakikalık bir proje için 6-7 saatlik bir operasyon geçirecek ve hayatının sonuna kadar bu değişiklikle yaşayacak olan Savaş, " İyi olduğuna inandığım bir proje teklif edilirse, başka ameliyatlara da girebilirim" dedi. Kendisine daha önce de bu tarz teklifler geldiğini söyleyen Opr. Dr. İlker Manavbaşı ise ameliyattan hemen sonra psikolojik tedaviye de başlanılacağını ifade etti. Manavbaşı, "6-7 saat sürecek olan ameliyatta Çiğdem Hanım'ın vücudunun bazı bölgelerinden alınacak yağlarla kaş,burun ve yanak bölgesine dolgu yapacağız. İnsanlar onu Tansu Çiller'in kız kardeşi sanacaklar. Bu ameliyatın geri dönüşü olmadığından bir çok defa Çiğdem Hanım'la görşmeler yaptık ve kendisini her defasında geri çevirmeye çalıştık fakat kendisi bize çok kararlı olduğunu söyledi." dedi. Basın toplantısının ardından Savaş ameliyata alındı.
 

Bencede çıldırmış Allah akıl fikir versinn komedi gibi....

İlginçti teşekkürler arkadaşımm..
 
Üst