bmw x6 özellikleri

'Resimli Konular' forumunda Wish tarafından 23 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu


 1. bmw, BMW X6, BMW X6 özellikleri, BMW X6resimleri, BMW X6, BMW X6 M, BMW X6 özellikleri, BMW X6 resimleri,BMW X6 video , x6

  Yeni BMW X6, dünyanın ilk Sportif Aktiv ite Coupésidir. Bu araç; büyük bir BMW Coupénin sahip olduğu çeviklik, performans ve atletik tasarım özellikleri ile bir SAVın sahip olduğu; çok yönlülük ve yükseltilmiş oturma pozisyonu özelliklerini bir araya getiriyor. Bir kez daha BMW, tamamıyla yeni bir araç konsepti yarattı. Dahası, BMW X6, iki farklı dünya prömiyeri sunuyor: Dinamik Performans Kontrolü (standart olarak yerleştirilmektedir) ve tümüyle yeni Yüksek Hassasiyetli Enjeksiyon özelliğine sahip Çift Turbo V8 benzinli motor; sınıfının en iyisi.

  [​IMG]

  Form ve işlevin mükemmel sentezi: 19 inç Star Spoke 232 metal alaşım jantlar, klasik 5 yıldızlı tasarımda dinamik görünümler sunuyor.

  Yakıt tüketimi, AB 80/1268/EWG tarafından belirlenen standart sürüş normlarına göre saptanır. Bu değer, sürüş tarzı, yükleme, yol şartları, trafik yoğunluğu ve akışı, hava şartları, lastik hava basıncı gibi birçok faktörle ilişkili olan ortalama yakıt tüketimi değeriyle aynı değildir.

  [​IMG]


  BMW X6.jpg
    2. Cevap: bmw x6 özellikleri

  İçini yakından göremedim fakat sanırım full aksesuar :f40: bir de bagaj olayı mükemmel evi doldur çık yola :)
    3. Cevap: bmw x6 özellikleri

  insan parası olsada alsa harika bir Suv Araba bence
    4. Cevap: bmw x6 özellikleri

  x7 nasıl birşey olacak acaba
   


Yükleniyor...