Bir yıldız daha kaydı

'Haberler' forumunda Bloom tarafından 26 Haziran 2009 tarihinde açılan konu


 1. Michael Jackson hayatını kaybetti
  Los Angeles Adli Tıp yetkilisi Fred Corral, düzenlediği basın toplantısında, ünlü yıldızın, UCLA Medical Center adlı hastaneye kalbi tam olarak durmuş halde geldikten sonra, TSİ 00.26’da öldüğünü söyledi. Corral, Jackson’ın ölüm sebebinin bilinmediğini ve bugün büyük ihtimalle bir otopsi yapılacağını belirtti
  Hayatı boyunca 13 Grammy ödülü alan şarkıcının, toplam albüm satışlarının şimdiye kadar 750 milyonu bulduğu tahmin ediliyor. 2005 yılında çocuk tacizi suçlamasıyla yargılanıp, beraat ettikten sonra inzivaya çekilen ünlü şarkıcının sağlığı konusundaki endişeler uzun süredir dile getiriliyordu.
  29 Ağustos 1958’de ABD’nin Indiana eyaletinin Gary kasabasında doğan Michael Jackson, 9 çocuklu bir ailenin 7. çocuğu idi.
  4 erkek kardeşi ile birlikte ilk kez sahneye çıktığında Michael 6 yaşında idi. Girdikleri yetenek yarışmasından birincilikle çıkan Jackson kardeşler bir anda çok satan bir grup haline geldi.
  Michael Jackson ilk solo albümünü 1972’de çıkardı ve 1982’de çıkardığı "Thriller" albümü ile şöhretin zirvesine ulaştı.
  ABD’de 21 milyon satan albüm, dünya çapında da en az 27 milyonluk satışa ulaştı.
  Ertesi yıl kendisiyle özdeşleşen "ay yürüyüşü" dans hareketini ilk kez, NBC televizyonundaki özel bir televizyon programında yaptı. Michael Jackson, 1994’de Elvis Presley’in tek çocuğu olan kızı Lisa Marie Presley ile evlendi ancak evlilikleri 1996’da boşanma ile bitti. Jackson aynı yıl Debbie Rowe ile evlendi ve bu evlilikten iki çocuk
  sahibi oldu. Çift 1999’da ayrıldı.
  Jackson’ın Prince Michael I, Paris Michael ve Prince Michael II adlı üç çocuğu var.
  2003’de doğan Prince Michael II’nin, taşıyıcı annesinin adı açıklanmadı.

  Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Yazık birde 3 çocuğu varmış :(
    2. Cevap: Bir yıldız daha kaydı

  Konu daha önce Pardus tarafından acılmış