Bir kadının kızgın olduğu nasıl anlaşılır

'Eğlence' forumunda ANANE tarafından 17 Aralık 2010 tarihinde açılan konu


 1. Bir Kadının Kızgın Olduğu Nasıl Anlaşılır ?
  Kadınların kullandığı bazı kelimeleri...n erkekler için düz, bildik anlamlarından öte, farklı mesajları... vardır. Bu anlamları bilmeyen erkeklerin işi zordur.

  İşte kadınların kızgınlıklarını yansıtan ünlem cümlecikleri!!..

  "İYİ !": Kendisinin haklı olduğunu, tartışmayı noktaladığını gösterir. Artık susmalısınız. Haklı olduğunuzu düşünseniz de.

  "BEŞ DAKİKA": Değişken anlamlı bir kelimedir. O giyiniyor ve siz bekliyorsanız yarım saat demektir. Ama siz tv seyrederken sizden bir şey yapmanızı istediyse ve size beş dakika mühlet verdiyse "beş dakika" gerçekten beş dakikadır.

  "HİÇ !": Bu kelime fırtına öncesi sessizliktir ve alarma geçmenizi gerektirecek "birşey" var demektir. "Hiç" ile başlayan tartışmalar "iyi" ile biter.

  "DEVAM ET !": Bu bir izin değil, ikazdır. Aldanıp da yapmaya devam etmeyin.

  "SESLİ İÇ GEÇİRME": Bu bir kelime değildir, ama bu da erkekler tarafından yanlış anlaşılır. Sizin bir aptal olduğunuzu düşünüyordur ve "seninle niye vakit kaybediyorum ki" demek istiyordur.

  "TAMAM !": En tehlikeli kelimelerden biridir. Yaptığınız hatayı size ne zaman ve ne şekilde ödeteceğini düşünmek için zamana ihtiyacı var anlamına gelir.

  "TEŞEKKÜR EDERİM !": Kadınlar tarafından en az kullanılan kelimelerden biridir. Bir kadın size teşekkür ediyorsa, mutlu olup nedenini sormaya kalkmayın. Sadece "birşey değil" deyin ve hemen odadan sıvışın.:f196:
    2. Cevap: Bir kadının kızgın olduğu nasıl anlaşılır

  İki kasını Çatar sert bakar durur :) Baska nasıl anlaşılabilirki .)
   


Yükleniyor...