Bir babanın en zor seçimi!

'Haberler' forumunda alemşah tarafından 1 Aralık 2009 tarihinde açılan konu


 1. Bir babanın en zor seçimi!
  [​IMG]
  Suya düşen eşi ve çocuğu arasında seçim yapmak zorunda kaldı.Yeni Zelandalı baba, suya düşen eşi ve çocuğu arasında seçim yapmak zorunda kaldı. Sonuçta eşinin hayatını kurtardı.
  Hiçbir ebeveynin yanıtlamak dahi istemediği bir durumla karşı karşıya kalan Stacy Horton, şimdi kurtardığı eşi ve küçük kızıyla ölen oğlunun yasını tutuyor.

  Yeni Zelanda’da karısı ve oğlu otomobilde giderken, bir nehre düşen adam, ikisini de kurtaramayacağını anlayınca karısını tercih etti. Vanessa Horton ve oğlu Silva Horton geçen cumartesi günü evlerine dönerken bilinmeyen bir nedenle şarampole yuvarlandı.
  [​IMG]
  Anne oğul araçlarıyla birlikte nehre uçtu. Evlerine yüz metre kala gerçekleşen kazayı karısının çığlıklarıyla duyan Stacy Horton, hemen olay yerine geldi. Karısını suyun üzerinde, oğlunu da otomobilin içinde suya batıp çıkarken buldu. İkisinden birini tercih etmek zorundaydı çünkü ikisini de karaya çıkaracak zaman yoktu. Bunun üzerine adam, karısına doğru yüzdü ve onu karaya çıkardı. Geri döndüğünde oğlu Silva araç ile birlikte suyun dibini boylamıştı.

  Olaydan sonra gazetecilere konuşan Stacy Horton “Herşeyi denedim ama olmadı. Neden karıma doğru yüzdüm onu da hatırlamıyorum. Ama çok korkmuştum” diye konuştu.
    2. Cevap: Bir babanın en zor seçimi!

  Allah kimseye göstermesin cok zor bi secim :(
  Allah sabır versn
  Paylasım icin tesekkürler ..
    3. Cevap: Bir babanın en zor seçimi!

  gerçekten zor bir seçim !! :((

  dusunmesi bile korkutuyo
  allah sabir ve guç versin
    4. Cevap: Bir babanın en zor seçimi!

  Gerçekten zor..
   


Yükleniyor...