Beyaz Show'u bu hafta kaçırmayın..

#1
Bu hafta Beyaz Show yine şahane..

Kanal D’nin, sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a bu hafta; Magnum’un reklam filmi çekimleri için Türkiye’ye gelen Lost dizisinin karizmatik serserisi Josh Holloway, Şebnem Ferah, Bergüzar Korel ve Azerbaycanlı spiker Gündüz Abbaszade konuk oluyor.

Dünyaca ünlü bir star, tüm zamanların en beğenilen dizisi Lost’un karizmatik serserisi Josh Holloway, bilinen adıyla Sawyer, Türkiye’nin en önemli bayan rock’cısı, besteleri, sözleri ve yorumuyla fark yaratan, canlı performansıyla parmak ısırtan Şebnem Ferah, yerli dizilerin en önemli starlarından, genç yetenek, dizi dışında hiçbir yerde görünmeyen, Binbir Gece dizisinin Şehrazat’ı Bergüzar Korel, ve kendine özgü maç anlatımıyla dilden dile dolaşan Azerbaycanlı spiker Gündüz Abbaszade bu gece Beyaz’ın konukları.

Pikniktupe’den el değmemiş eğlenceli videolar, birbirinden özel ve güzel sürprizlerle renklenen, bu müthiş şovu sakın kaçırmayın!


Bence konuklar müthiş Beyazı bu yüzdende çok seviyorum kimi getireceğini iyi biliyor..
Bi tarafta hayatımın amacı gayesi manası Şebnem Ferah(ki onu orda yalnız bırakmıcaz : ) bi tarafta sevdiğim bi dizinin sevdiğim bi karakteri Josh Holloway ben kaçırmayın derim ..
 
Üst