Barış Akarsu Kimdir, Resimleri

'Biyografi' forumunda Aysell tarafından 25 Mart 2012 tarihinde açılan konu


 1. Barış Akarsu Kimdir?

  Barış Akarsu 29 Haziran 1979 tarihinde Zonguldak'ta dünyaya geldi. Bir süre sonra ailesi Amasraya yerleşen Akarsu, Fatih Sultan Mehmet İlkokulu ve ortaokuldan sonra Amasra Lisesine devam etti.
  Küçük yaşlarda şehre gelen müzisyenlerden etkilenerek mızıka, flüt, klavye, gitar gibi çeşitli müzik aletlerini çalmaya başladı. Spora da ilgi duyan Akarsu basketbolla geçen 4 yıl ve karete'nin ardından lise yıllarında Amasra Yelken Kulübünde profesyonel olarak yelkencilik yaptı.

  Barış Akarsu1.jpg

  2004 yılında Atvde düzenlenen yarışma programı Akademi Türkiyeye katıldı. Bu programda izleyicinin yoğun ilgisiyle ve sevgisiyle karşılaşan Akarsu, yarışmanın da birincisi seçildi. Fakat yarışmanın büyük ödülü olarak ilan edilen albüm ve uluslararası yarışma sözleri yerini bulmadı. Kaset yapılmadığı gibi, Monaco'da düzenlenmesi planlanan World Best yarışmasının da iptal edilmesi nedeniyle bu yarışmaya katılamadı. İstanbula yerleşen Akarsu, kendi girişimleriyle Ocak 2005'te "Islak Islak" isimli ilk albümünü çıkardı.

  2006dan itibaren Star kanalında yayınlanmaya başlayan televizyon dizisi Yalancı Yarimin başrolünde ekrana geldi.
  29 Haziran 2007 Cuma akşamı saat 22:30 civarında, Muğla ilinin Bodrum ilçesine 5 kilometre mesafede olan Torba Kavşağı'nda bir trafik kazası geçirdi. Otomobilde bulunan Zeynep Koçak (24) ve Nalan Kahraman (37) olay yerinde öldü. Özel Bodrum Hastanesi'ne kaldırılan Barış Akarsu ise, beş günlük yoğun bakımın ardından 4 Temmuz 2007 Çarşamba günü hayata gözlerini yumdu.

  Barış Akarsu Resimleri

  Barış Akarsu2.jpg Barış Akarsu3.jpg Barış Akarsu4.jpg Barış Akarsu5.jpg Barış Akarsu6.jpg Barış Akarsu7.jpg barış_akarsu.jpg
   


Yükleniyor...