Bal köpüğü saç rengi numaraları

'Kişisel Bakım' forumunda Yasemin tarafından 7 Aralık 2013 tarihinde açılan konu


 1. Bayanların son yıllarda beğendikleri renkler arsınd ayer alan bal köpüğü saç rengi.Özellikle ünlü sanatçıların bu saç rengini tercih etmeleride etkili oluyor bayanlar tarafından bu saç renginin tercih edilmesi için.

  Bal Köpüğü Saç Renkleri etkileyici ve güzel bir tondur. Fakat direk bal köpüğüne boyamak oldukça riskli bir iştir. Bu sezon çok tutulan ve çok sık gördüğümüz bal tonları kuaförlerde boyanmalıdır.

  bal-köpüğü-saçrenkleri-forumdas-.jpg

  Sizde saçlarınızı bal köpüğü rengine boyatmayı yada boyamayı düşünüyorsanız bu saç renginin numaralarını öğrenmek istiyor olmalısınız bunu zaten boyanızı alırken kataloglardan bakabilir öğrenebilirsiniz.Yada kuaförünüz size Bal rengi saç renkelerini katalogdan gösterecektir oradan dilediğiniz numrayı seçebilirsiniz.

  Evde kendiniz bal köpüğü yapmayı denerseniz turuncu bir renk yakalamış olabilirsiniz. Bir kaç kozmetik firması bal köpüğü tonlarını piyasaya çıkarmış olsa da bu rengi tutturmak mümkün değildir. Bal tonları ne açık ne koyudur. Açık renge boyatmaya cesareti olmayanlar, koyu rengi sevmeyenler için bal tonları uygun renk tonlarıdır.Evde bal köpüğü saç rengine ulaşmakda mümkündür. Kahve Köpüğü Saç Renkleri ile Altın sarısı tonlarını karıştırdığınızda bal köpüğü saç renkleri ni yakalamanız mümkün oluyor. Aksi takdir de aldığınız bal köpüğü saç boyası saçlarınızı turuncu yapabilir.

  bal-köpügü-sac-rengi-.jpg
   


Yükleniyor...