Bahçivanlar Diyarı İpuçları

'Oyun Bölümü' forumunda ZeuS tarafından 7 Aralık 2009 tarihinde açılan konu


 1. Bahçivanlar Diyarı Oyunu İpuçları


  Bahçivanlar Diyarı süper bir browser oyunudur.Oyunu oynayanlar bilir oyunun kendine göre bir sürü özelliği var.
  Oyunun belli başlı özelliklerini Co Adminlerimizden Hazan daha önce bahsetmişti.(Bakınız:https://www.forumdas.net/online-oyunlar/bahcivanlar-diyari-39206/ )
  Şimdi de sıra geldi Bahçivanlar Diyarı‘nın ipuçlarına.
  Oyunun bir üyesi olarak bundan sonra bende forumdaş net’de oyun hakkında bazı bilgileri zaman zaman paylaşacağım.

  İşte Bahçivanlar Diyarı İpuçları – Bahçenin altına gelen müşteriler

  [​IMG]

  Oyunda en önemli yerlerden birisi, bahçenizin altına sıralanan müşterilerdir. Bu müşteriler en az günde dört kez gelirler ve siz üzerlerine tıklayıp “Hayır” seçeneğini seçmediğiniz sürece gitmezler. Tavsiyem kesinlikle “Hayır” seçeneğini seçmemenizdir. Bazı oyuncular bilmeden bunu yapabiliyorlar. Eğer müşterinin istediği ürünler henüz sizde yoksa, “Hayır” seçeneğinin yanındaki “Sonra” seçeneğini seçiniz.

  Müşterinin istediği ürün listesinde eğer kırmızı renkte satır varsa, kırmızı renkle gösterilen ürün elinizde bulunmuyor demektir. Kırmızı renkte olanları biriktirin. Ürünlerinizi biriktirip müşteriye tıkladığınızda “Evet” seçeneğine tıklayın. Böylece müşterinin size vereceği para hesabınıza geçmiş oluyor.
   


  alemşah bunu beğendi.

 2. Cevap: Bahçivanlar Diyarı İpuçları

  Bende şunları ekleyeyim. Bahçenize gelen müşteri sayısı 4'tür. Eğer bu sayıyı çoğaltmak ve daha fazla günlük müşteri getirmek istiyorsanız bahçenize hemen yapı markete gidip birkaç süs eşyası alın her süs eşyası gelen müşteri sayısını 1 artırır.
  Gelen müşterilerin hepsine evet demeyin. Çünkü bazı müşterilerin cebinde akrep var sanki dünya kadar ürüne çok düşük para veriyorlar. Onları geri yollayın yani Hayır sana mal satmayacağım deyin. Siz o müşterinin istediği ürünü pazarda daha pahalıya satabilirsiniz. Mesela oyunun ilk başlarında 207 tane havuca 1.2 kl veren müşteriyi kovalayın gitsin :f40:
  Diğer bir hususta çok zor kazandığınız kökliralarınızı (kl) har vurup harman savurmayın çünkü ilerleyen seviyelerde 2. tarlayı alabilmek için 99.000.000. kl'na ihtiyacınız olacak. Gübre ve cüce geliştirmek ise toplamda12.500.000 kl'na mal oluyor size. Bunlar de benden olsun.
  Bilgilendirme için teşekkürler Zeus
    3. Cevap: Bahçivanlar Diyarı İpuçları

  Ben yeni başladım da bu oyuna beklemek beni sıkıyor yaa :) Bu ürünlerin hızlı yetişeninden lazım :) Ayrıca ipuçları için tşk ederim.
    4. Cevap: Bahçivanlar Diyarı İpuçları

  Bilgiler için teşekkürler
   


Yükleniyor...
Benzer Konu başlıkları - Bahçivanlar Diyarı İpuçları
 1. HazaN
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  2,521
 2. HazaN
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  1,909
 3. HazaN
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  4,679
 4. HazaN
  Yanıt:
  1
  Gösterim:
  2,170