Aysun öyle bir laf etti ki!..


Aysun öyle bir laf etti ki!..


Aysun Kayacı, yine kendisini tutamayarak canlı yayında söylediği bir sözle hem stüdyodaki hem ekran başındakileri güldürürdü; program konuğu Günseli Kato'yu da gerdi...
NTV'deki 'Haydi Gel Bizimle Ol' programının konuklarından birisi de minyatür sanatçısı Günseli Kato idi.
Renkli kişiliği, mavi saçları ve bir Japonla yaptığı evlilikle gündeme gelen Kato'ya Müjde Ar, "Aşık olduğun adamın oğluyla evlendim demişsin. Bu doğru mu? Babasına aşık olup oğlunu almışsın öyle mi?" diye sordu.
Kato, "Doğru tabii" yanıtını verince yine inanmayan Müjde Ar, "Bayağı aşık oldun yani öyle mi?" şeklinde soru yöneltti. Günseli Kato'nun "Bayağı aşık oldum" sözlerinden sonra Müjde Ar bu sefer, "Niye babayı almadın peki?" diye sordu.
Bu kez Aysun'un ağzından gayrıihtiyari dökülen ve üstüne basa basa söylediği şu sözler duyuldu: "BABA'yı almış işte!"
Kayacı daha sonra söylediği lafın nereye gittiğini farkedip eliyle yüzünü kapattı. Stüdyodaki herkesi gülme krizine sokan bu sözlerden sonra Günseli Kato Aysun'a, "Yani az konuşuyorsun, öz konuşuyorsun, seni gidi. Aysun da hiç kaçırmıyor yani. Neyse iyi oluyor" diyerek gerilmesine rağmen tatlı tatlı uyarmayı tercih etti.

Pınar Kür, Müjde Ar ve Çiğdem Anad da bu sözlere çok gülerek bir süre kendilerini toparlayamadılar. Aysun Kayacı, daha sonra Günseli Kato'dan özür diledi. Ancak gülüşmeler uzun süre devam etti.
 

Blue sana tamamen katılıyorum arkadaşım
ne zaman doğru laf ettiki bu kız

Yok bence çok doğru çok güzel konuşuyor gerçi konuşurken pek dinleyemiyorum ama eminim çok güzel şeyler söylüyordur... İnsanı başka diyarlara götürüyor.. O konuşsun yeterki doğruda olsa olmasada dinleriz zevkle...
 

Aysun kayacı gibiler laf olsun torba dolsun diye konuşanlardan söylediklerini kendi bile anlamıyor
 

Aysun lafmı ediyor Ben ne zaman dinlesem sadece geveleme duyarım onlar konuşmaymış meğerse:)

Yalnız konuyu okudum burda doğru laf etmiş babasına aşık oldum oğluyla evlemdimm Yuhhhhh yani haketmiş kadın..
 
Üst