Ayrılık Mektubu Örnekleri

'Ansiklopedik Bilgi' forumunda Sitem tarafından 19 Kas 2011 tarihinde açılan konu

 1. Ayrılık Mektupları
  Sevgiliye ayrılık mektubu

  Ayrılık Mektubu Örnekleri

  Bir tanem;

  Ayrılık da bir parçası mıdır aşkın? O zaman bedenler ayrılırken, bu emre asi kalbin haykırışları niye? Ayrılık sonu mudur aşkın? O zaman sonsa, daha çok bağlanmanın anlamı ne? Ayrılık mıdır aramıza giren? O zaman isyan etmenin anlamı ne? İmkansız olandır bitmeyen aşk! O zaman bu ayrılığı kabullenememenin sebebi ne?


  Evet ayrılıyoruz, ama şunu bir de kalbim anlasa. Bedenim senden uzaklaştıkça, kalbim sana daha çok bağlanmasa. Sevgimin bitmesi gerekirken, o bir devin haykırışı gibi çoğalıp yankılanmasa olmaz mı birtanem?

  İlk anımızı hatırlıyorum. Sevgini kazanabilmek için elimden geleni yapmıştım. Seni ilk gördüğümde bir bebek kadar mutlu ve huzurluydum. Oturduğumuz masada karşı tarafta sen, bu tarafta sevginin şaşkınlığı ile tir tir titreyen o küçük çocuk bendim. Seni lik öptüğümde duyduğum utanç kutsallaştırmıştı her öpücüğümüzü. Tenine dokunmak bile beni öldürmeye yetecek kadar heyecan vericiydi o gün. Gülücükler eksik olmuyordu yüzümden. Dünya yok olmuştu saki, sadece sen vardın. Sen her yerde... Şimdi benden uzaktasın. Aşk görevini yaptı ve zaman doldu birtanem. Ne çabuk geçti o iki senelik saniyeler. Değil tenine dokunmak, hayaline ulaşamıyorum artık. Çırpındıkca batıyorum adeta. Hayata küstüm çünkü beni senden, seni benden çaldı. Kalpsiz bir bedenle, amaçsız, çırılçıplak ortada bıraktı beni hayat.


  Ayrılan sevda yolunu takip ederken, gül bahçelerinin kokuları, kelebeklerin rehberliği eşliğinde sonsuz sevgiyi bulma yolunda, mutlu bir şekilde yürümeni dilemeyi çok isterdim.


  Ayrılık Mektubu 2

  Konuşmak çare etmiyor biliyorum..Sözlerimin bu kadar anlamsız ve değersiz olduğu bir zamanı hiç yaşamamıştım.Beni Sevmiyormuşsun bunu anladım..Bana verdiğin hayat dersi için sana teşekkür ederim..Bundan sonra bende artık senin gibi olacağım. Yapmacık sevda sözcüklerim hep seninle olacakCanım öyle yanıyor, içim öyle acıyorki. Ne yaptım sana anlamadım bunları haketmek için..Hiç mi sevmemiştin beni söyleSenin için neleri feda ettim bir bilsen
  Ama hiç bir zaman bilemeyeceksin..
  Her şey düzeldi derken aslında herşeyi bitirmişiz
  Yolumuz ayrılıktan yanaymış sevgiliYaprakları sararmış bir ağaç gibiyimŞimdi gözlerim boş boş bakıyor uzaklara
  Susuyorum artık..
  Hiç Konuşmamak Üzere
  Sana bir kelime bile etmeyeceğim.
  Özleyeceksin Sesimi
  Duyamayacaksın Tenimin Kokusunu.
  Ve Ben Bu Gece Sonsuz Olacağım
  Seninle Aynı Toprakta Bile Olmayacağım
  Seni seviyorum diyordun, Sensiz Yaşayamam Diyordun.
  Aslında Sen Hep Bensiz Yaşamışsın..
  Ve Beni Hiç Ama Hiç Sevmemişsin
  Belliki Sana BirŞey Verememiş
  Ve Seni Hiç Mutlu Edememişim
  Bende Bulamadığın Mutluluğu Bulman Dileğiyle


  ALINTI
   
Yükleniyor...