Audi ile Kırmızı Işığa Takılmayın

'Güncel Bilgiler' forumunda Eylem tarafından 16 May 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi

  Audi ile Kırmızı Işığa Takılmayın

  [​IMG]
  Ülkemizde her geçen gün trafik işkence olmaya devam ediyor. Trafikteki araç sayısının hızla arttığını ve dikkatsiz araba kullanan ehliyet sahiplerinin bu trafikte gezindiğini düşündükçe arabayı satıp bir bisikletle mi trafikte gezinsem aceba diyor insan. Bütün bu keşmekeşin içinde bir de trafik ışıklarına takılınca insan ne yapacağını şaşırıyor.

  Dünya devi Audi bu sorunların hepsine birden dur diyemez belki ama navigasyona entegreli yeşil ışık arama ve yakalama sensörü ile işinizi baya bir kolaylaştırmayı hedeflemiş gibi görünüyor. Uygulama nasıl mı işliyor? Navigasyon ile ortak bir çalışma yapılarak güzergahınız üzerindeki trafik lambaları saptanıyor ve kırmızı ışığa yakalanmamanız için hızınızı arttırmanız yada azaltmanız gerektiği yönünde size direktifler veriyor. Ayrıca sistem tarafından farklı yollardan kırmızı ışığa yakalanmama olasılığınız hesaplanıyor ve size bu yollara dönmeniz yönünde ikaz veriliyor.

  Bu sistem ile trafik lambalarnda oyalanma süreniz ortadan kalkıyor şansınıza acemi sürücülerde karşınıza çıkmazsa gideceğiniz yere tam vaktinde ulaşabiliyorsunuz
   
Yükleniyor...