Aslan Burcu Özellikleri 2012

'Kadınların Dünyası' forumunda HazaN tarafından 1 Nisan 2011 tarihinde açılan konu


 1. 2012 Aslan burcu özellikleri
  Aslan burcunun bütün özellikleri

  Aslan Burcu (23 Temmuz-23 Ağustos)


  Yönetici Gezegeni: Güneş
  Türü: Erkek, pozitif
  Grubu: Ateş, sabit


  Aslan burcunda doğan erkek gururuna düşkündür. Onu övmeniz, yaptıklarının değerini ve önemini kavradığınızı göstermeniz kendisini mutlu eder.

  Kimi açılardan gururlu, hatta kibirli sayılabilecek olan bu erkek çevresinin de kendisini beğendiğinden emin olmak ister. Olumsuz bir özelliği, kolay öfkelenmesidir. Öfkesi yakıcı, yıpratıcı hatta tahrip edicidir. Neyse ki uzun sürmez.

  O olayı tamamen unuttuğunda, çevresindekiler neye uğradıklarını şaşırmış halde kalakalırlar. Doğum anında parlayan sert etkili bir yıldız varsa kusurları artabilir Aslan erkeğinin.

  Aslan burcu kadınlarının ilginç bir yönü çok hassas ve anılara bağlı olmasıdır. Genelde popülerdir ve eğer bundan sonraki yaşamında sizin isminizi taşımak alçak gönüllülüğünü göstermesini istiyorsanız, pek çok rakibiniz olacaktır. Büyük olasılıkla, başka kadınlara kraliçe gibi tepeden bakarak, grubunun sosyal lideri olacak, ancak insanın silahını elinden alan böylesine içtenlik ve böylesine güzel bir gülüş karşısında, buna pek aldıran olmayacaktır. Galiba başka kadınlar onun insanları yönetmek ve onların tavırlarına, adetlerine ve davranışlarına karışmak için doğduğunu seziyorlar. Zaten otoritesini elinden almaya çalışmanın hiçbir yararı olmaz. Aslan kızı canlı, akıllı ve yeterince zariftir. Doğa ona sanki iltimas yapmış gibidir. Sakın onu her sözüne bağlanıp kalacak kadar uslu bir kız gibi ehlileştireceğinizi sanmayın. Aslan kızının, ayaklarına kapanıp kendisine tapınacağını sanan bir erkek, yanılıyor demektir. Eğer sizinle uzlaşıyorsa, size saygı gösteriyorsa, arkadaşınız olmayı istiyorsa ve kendisine duygusal yönden sahip olmanıza izin veriyorsa, kendinizi şanslı saymalısınız. Bir dişi Aslan çok fazla kadındır. O lüks bir varlıktır, ucuzluk reyonlarında bulunmaz.

  Şunu akılda tutmakta yarar var ki, bir Aslan burcu kadını fırtınalar yaratabilir ve bir kadar tatlı ve zararsız görünebilir. Onun fısıltı gibi bir sesi, tatlı, nazik tavırları vardır. Bir Aslan kızı serin, durgun bir göl kadar rahat ve sakin görünebilir. Aman dikkat! Bu onun iyi bir etki yaratmak için oynadığı bir roldür. Aşk öykünüzün yıldızı olmaktan çıkartarak, o an bir yedek oyunculuk veya ikinci dereceden bir rol verin, çok geçmeden onun hiç de utangaç ve uysal biri olmadığını anlayacaksınız.