Aşktan Kaçılmaz dizisi oyuncuları ve konusu

'Popüler Diziler' forumunda Burcu tarafından 2 Eylül 2014 tarihinde açılan konu


 1. Star TV cephesinde de yeni yayın dönemi hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Aşktan Kaçılmaz dizisi yeni sezonda Star TV ekranlarında seyirciyle buluşacak.

  Aşktan Kaçılmaz Dizisi Oyuncuları
  Eylül ayı içerisinde yayınlanmaya başlayacak olan Aşktan kaçılmaz dizisinin başrol oyuncuları şu isimlerden oluşuyor.
  Pelin Akil sanırım en son Suskunlar dizisiyle ekranlara gelmişti. Aradan geçen uzun zamandan sonra Aşktan kaçılmaz dizisinde Yasemin rolü ile karşımızda.
  pelin_akil.jpg
  Berk Oktay ise Berzan rolüyle diziye dahil olmuş. Yakışıklı oyuncu iki kadın arasında kalmış bir erkeği canlandırıyor. Ailesinin istediği Nazlı mı yoksa gönlünü kaptırdığı Yasemin mi?
  berk_oktay.jpg
  Ceren Hindistan'ı Nazlı rolüyle göreceğiz Aşktan kaçılmaz dizisinde iri güzel gözleri ile Berzan'ı etkileyebilecek mi aceba Nazlı?
  ceren_hindistan.jpg
  Ve... Çağdaş Onur Öztürk Kuzey Güneyle tanımıştı pek çoğumuz onu. Şimdi ise Ali olarak karşımızda. Yaseminin çapkın nişanlısı...
  cagdas_onur_ozturk.jpg

  Aşktan Kaçılmaz Dizisinin Konusu
  Mardin'de yaşanan zorlu bir aşk hikayesi... Nişanlandığı gece nişanlısı Ali tarafından aldatılan Yasemin başarılı bir Savcıdır. Yaşadığı bu aşk acısı yüzünden geçici görevle Mardin'e gider. Narkotik Şube Komiser'i Ali sadece gidişini izler Yasemin'in. Ama şimdilik...
  Yaseminin çıktığı Mardin yolculuğunda tanıştığı Berzan hayatını tamamen değiştirecektir. Yasemin, Berzan ve Ali'nin yaşadığı aşk üçgenine birde Berzanların konağında Berzan ile birlikte büyüyen Nazlı'nın katılmasıyla birlikte işler dahada karmaşık bir hal alacaktır.