Ashton Kutcher Kimdir resimleri

Ashton Kutcher, 1978 doğumlu, modellikden televizyon ve sinemaya geçiş yapmış Amerikalı oyuncu. MTV'nin çok izlenen Punk'd şaka programının yapımcısı ve sunucusu. Aynı zamanda çok ses getiren Butterfly Effect filminin başrol oyuncusu ve yapımcısı olan Kutcher, 2005 yılında, aralarında 16 yıllık yaş farkı bulunan ünlü sinema oyuncusu Demi Moore ile yaptığı evliliği sürdürmekte.
Ashton Kutcher.jpg
Ashton Kutcher2.jpg Ashton Kutcher3.jpg Ashton Kutcher4.jpg Ashton Kutcher5.jpg
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Christopher Ashton Kutcher, ABD'li aktör. 2004 yapımı Kelebek Etkisi'ndeki (The Butterfly Effect) Evan Treborn ve 2013'te gösterime giren Jobs filmindeki Steve Jobs rolleriyle hatırlanmaktadır.
Kutcher 1978'de Cedar Rapids, Iowa'da dünyaya geldi. Annesi Diane, babası Larry, ablası Tausha ve ikiz kardeşi Michael ile Iowa'da büyüdü. Lise yıllarında aktörlüğe ilgi duymaya başladı. Iowa Üniversitesi'nin Biyokimya Mühendisliği bölümüne kaydoldu. Okul parasını çıkarabilmek için tarlalarda çalıştı, para karşılığı kan verdi. Bir yandan da modellik yapan Kutcher, okulu bıraktı, daha sonra Calvin Klein'la anlaştı. Bir yandan sinema dünyasına da adım attı ve 2000 yılındaki Dude, Where's My Car? filmiyle tanındı.
2004 yılında Kelebek Etkisi filminde oynadı. Gişede büyük başarı kazanan bu film, Kutcher'ı da Hollywood'un önemli aktörleri arasına soktu. Bir yandan MTV'deki Punk'd programını hazırlayıp sunan, bir yandan da TV dizilerinde oynayan aktör, 2011 yılında Two and a Half Men dizisine Walden Schmidt rolüyle katıldı.
2013 yılında Apple'ın kurucusu ünlü girişimci Steve Jobs'un hayatını anlatan Jobs filminde başrolde oynadı.
Boyu 1.91 m olan Kutcher, 2005 yılında kendisinden 16 yaş büyük olan aktris Demi Moore ile evlendi. Ancak evlilikleri, Kutcher'ın Mila Kunis'le birlikte olmaya başlamasından sonra boşanma sürecine girdi. Kutcher, 2009 yılında Twitter'da 1 milyon takipçiye ulaşan ilk kişi oldu.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Üst