aref ghafouri hilesi

'Ansiklopedik Bilgi' forumunda HazaN tarafından 24 Şub 2011 tarihinde açılan konu

 1. Aref Ghafourinin hilesi nedir,
  Aref Fhafourinin hilesi nasıl çözüldü

  Aref Ghafouri, daha gösterisine başlamadan önce jüri üyelerine gözlerini kapatıp içlerinden geçen şeyleri söyletti. Daha sonra ise seyircilerden de yardım aldı. Devamını ve tüm ayrıntılarını videoda izleyeceğiniz o müthiş şovu yaptı ve salondaki herkesin ağzını açık bıraktı. Tabi televizyonları başında bu gösteriyi izleyenleri de.

  Yetenek Sizsiniz jüri üyeleri Acun Ilıcalı, Ali Taran ve Hülya Avşar da, Aref’in sergilediği bu şov karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi. Acun Ilıcalı Aref’ten korkmaya başladığını şaka yollu bir cümleyle dile getirirken, gösteri sonunda illüzyonist Aref’i ayakta alkışladı.

  Aref’in yarı finale gelişi de aslında çok kolay oldu. Milyonların gözleri önünde elinde tuttuğu “kaşığı” konsantre olarak kıran Aref, izleyicilerin alkış yağmuruna tutulmuştu.

  Show TV’nin yurtdışındaki bir kanaldan esinlenerek yayınlamaya başladığı Yetenek Sizsiniz Türkiye, müthiş yeteneklerin ortaya çıkmasına yardımcı oluyor. Geçen haftalarda da Nihat Doğan, Bülent Ersoy, Seda Sayan, Gönül Yazar ve Yıldız Tilbe gibi ünlüleri taklit eden Sefa Doğanay internetin fenomeni haline gelmişti.

  Aref Ghafouri şov da Sefa Doğanay gibi internetin en çok izlenen videosu olma ünvanını yeniden kazandı. İnternet sitelerinde şimdiden Aref Ghafouri’nin hileleri, sırları araştırılmaya başlandı. Ancak şimdilik hiç kimse Ghafouri’nin sırrını bilmiyor
   
Yükleniyor...