Apb Reloaded Beta Sistem Gereksinimleri

'Oyun Bölümü' forumunda EyLüL tarafından 8 Nisan 2012 tarihinde açılan konu


 1. Apb Reloaded Beta Oyunu Sistem Gereksinimleri  Apb Reloaded Beta Sistem Gereksinimleri Nelerdir

  All Points Bulletin (APB), oyunseverler arasında efsane olmuş ve hala da milyonlarca oyunsever tarafından zevkle oynanan GTA oyunu örnek alınarak oluşturulmuş ücretsiz oynanabilen online tps (third person shooter) oyunu

  APB: Reloaded oyununda olaylar San Paro kentinde geçiyor. Kaosun hüküm sürdüğü bu kentte bir tarafta kentte kanun ve düzeni sağlamak, suçluları yakalamakla görevli İnfazcılar (Enforcers) diğer tarafta ise oto hırsızlığı başta olmak üzere her türlü suça bulaşan Suçlular (Criminals) olmak üzere iki taraf var. Oyuna başlarken bu iki gruptan istediğinizi seçiyorsunuz.


  Oyuna ilk kez girdiğinizde kadın veya erkek bir karakter oluşturuyorsunuz. Karakterinizi özelleştirmede APB: Reloaded size sayısız seçenek sunuyor. Öyle ki her oyuncu karakter özelleştirmeye biraz zaman ayırsa eminiz oyunda birbirine benzeyen iki karakter göremeyeceğiz. Çünkü saç ve deri renginden tutun, göz, burun, çene tipi, büyüklüğü hatta gözünüze takacağınız ilginç lensler gibi çok çeşitli değişiklikler yapabiliyorsunuz.
  [​IMG]
   


Yükleniyor...