Ankastre Mutfak Modelleri

'Ev ve Dekorasyon' forumunda Blue tarafından 13 Nisan 2009 tarihinde açılan konu


  1. Ankastre mutfak modelleri rahat kullanım alanı sağlayan mutfak dolabı modelidir. Ankastre mutfak, ankastre ürünlerinin mutfak dolaplarına uyumlu hale getirilmesi ile oluşan mutfağın adıdır. Ankastre mutfak dolapları için malzeme sınırlaması yoktur. Bütün kapak profilleri ankastre mutfak için idealdir. Günümüzde en çok kullanılan ankastre mutfak modelleri, akrilik, lake ve laminat malzemeden oluşmaktadır. Ankastre mutfak modelleri, modern mutfak modelleri arasında yer almaktadır. Modern mutfaklar arzuya göre ankastre ürünlere göre üretilmektedir.

    Her mutfak ankastre ürünler için uyumlu değildir. Eski mutfak mutfak dolaplarını ankastre ile uyumlu hale getirmek bazen zor olabilir. Ankastre mutfak modelleri, küçük mutfaklarda büyük avantajlar sağlamaktadır. Alandan yer tasarrufu gibi. Büyük mutfaklarda daha çok kullanım alanı olduğu için, ankastre bu alanda çok yer kaplamadan uyumlu hale getirilebilir. Ankastre mutfak dolapları ile uyumlu yarı ankastre ürünleri mutfak dolabınız ile aynı renk tamamlayabilirsiniz. Örneğin yarı ankastre bir bulaşık makineniz olduğunu düşünün, bu makinenin bir bölümünü dolabın malzemesinden kaplattırabilirsiniz.


    Ankastre Mutfak_forumdas_001.jpg Ankastre Mutfak_forumdas_002.jpg Ankastre Mutfak_forumdas_003.jpg Ankastre Mutfak_forumdas_004.jpg Ankastre Mutfak_forumdas_005.jpg Ankastre Mutfak_forumdas_006.jpg Ankastre Mutfak_forumdas_007.jpg Ankastre Mutfak_forumdas_008.jpg Ankastre Mutfak_forumdas_009.jpg
       2. Cevap: 2009 Ankastre Mutfak Modelleri

    Çok şık tasarımlar. Ellerine sağlık Bluemmm.