alexis bledel Kimdir resimleri

'Resimli Konular' forumunda ZeuS tarafından 12 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu


  1. Alexis Bledel kimdir, Alexis Bledel, 1981 doğumlu Amerika’lı dizi ve sinema oyuncusu. Aynı zamanda eski bir model olan Alexis, Gilmore Girls’de oynadığı ‘Rory’ ve Robert Rodrigez filmi Sin City’de canlandırdığı ‘Becky’ karakteriyle tanınıyor.

    Gillmore Girls’de oynamaya devam ettiği süre içerisinde, Tuck Everlasting (2002-Winifred 'Winnie' Foster rolünde), DysEnchanted (2004-Goldilocks rolünde), Bride & Prejudice (2004-Georgina "Georgie" Darcy rolünde), The Orphan King (2005-Dylan rolünde) ve The Sisterhood of the Traveling Pants (2005-Lena rolünde) filmlerinde rol aldı. Yine 2005’de ses getiren Bruce Willis, Benicio Del Toro, Jessica Alba ve Brittany Murphy'nin başrollerinde oynadığı Robert Rodrigez filmi Sin City’de ‘Becky’ karakterini canlandırdı. Genelde siyah beyaz olan ancak bazı bölgelerin renklendirildiği filmde Rodrigez, Alexis’in gözlerini çok etkileyici buldu ve böylece Becky karakteri, gözlerinin mavi rengini korudu. Alexis, Becky karakteriyle ilgili olarak ‘Silah taşıyor ve popo tekmeliyor’ demişti.

    Amerikan ska punk grubu Less Than Jake’in 2003 yılındaki Anthem albümünün She’s Gonna Break Soon şarkısının klibinde de oynayan Alexis, son olarak 2006 yapımı I'm Reed Fish adlı filmde Kate Peterson karakterini canlandırdı.

    alexis bledel1.jpg alexis bledel2.jpg alexis bledel3.jpg alexis bledel4.jpg alexis bledel5.jpg