Alev Gündoğdu Kimdir

'Biyografi' forumunda eftelya tarafından 10 Şubat 2012 tarihinde açılan konu


 1. Alev Gündoğdu Hakkında Bilgi,  Elinde çamaşır suyu ile senelerdir ev hanımlarının yardımına koşan Ayşe Teyze (Alev Gündoğdu) Kimdir

  22 yıldır canlandırdığı Ayşe Teyze karakteriyle reklam filmlerinin en uzun süreli oyuncusu olan Alev Gündoğdu 49 yaşında ve iki çocuk annesidir. Alev Gündoğdu, bir arkadaşının ısrarıyla reklam ajansına ismini yazdırdığını ve ilk rolünün banka müdiresi olduğunu, daha sonra da bir deterjan firmasından aldığı teklifle bugünkü kariyerine ulaştığını söyledi.

  Başından iki evlilik geçen Alev Gündoğdu, reklam oyunculuğunun bir tesadüfle başladığını kısa zamanda kameraya yatkınlığı, sakinliği sayesinde adını duyurdu.Ayşe Teyze olarak yaşlanmak ve beyaz saçlı hale gelince de o şekilde bile çekim yapmak isterim diyor. 1.78 boyundaki Alev Gündoğdu çekimlerde rol arkadaşlarının ayaklarının altına takoz konulduğunu, setlerdeki tek sıkıntısının bu olduğunu da sözlerine ekliyor: Bunun dışında mükemmel bir ortamda çalışıyoruz. 1.5 yıllık Ace sözleşmem var, ama her sene 2 yıllık olarak uzatıyoruz. 60-64 kilo arasında olmak zorundayım. Saç rengimi onlardan habersiz değiştiremem, boyunu kısaltamam. Hedeflerime gelince... Kaliteli bir sinema filmi, dizi ve tiyatro oyununda rol almak istiyorum. Böyle bir teklif gelirse değerlendireceğim.

  Mesleğine 27 yaşında ''teyze'' olarak başlayan çamaşır suyu reklamlarının sevilen yüzü ''Ayşe Teyze'' 22 yıldır aynı markanın yüzü olma özelliğiyle rekora koşuyor.49 Yaşındaki Alev Gündoğdu Yıllardır Görünümünü Değiştirmiyor..
   


Yükleniyor...