Ahtapot - Hamile sanılan genç kız

'Ansiklopedik Bilgi' forumunda Destina tarafından 10 Mar 2009 tarihinde açılan konu


 1. 14-15 yaşlarındaki bir kızda durup dururken hamilelik belirtileri başlamış: Karnı hafiften şişkinleşmiş, kusma nöbetleri geliyormuş, sabahları yataktan hasta gibi kalkıyormuş... Fakat kız annesine ısrarla böyle bi şeyin mümkün olamayacağını, çünkü hiç bir erkekle bu sonucu doğuracak kadar yakın temasta bulunmadığını iddia ediyormuş.
  Fakat zaman geçtikçe hem karnı büyümeye devam etmiş, hem de diğer belirtilerde değişiklik olmamış. Annesi, “Bu yaşta... Allahım Allahım, kepazelik bu” dese de kız hala hamile olmadığını söylüyormuş. Sonunda anne küçük bi kasabada yaşıyor olmalarına rağmen çıkacak söylentileri göze alarak kızını hastaneye götürmüş. Ancak çekilen ultrasondan sonra kızın inkarlarında samimi olduğu anlaşılmış. Çünkü karnında son derece büyük boyutlara ulaşmış bir tümör tesbit edilince şişkinliğin ve diğer belirtilerin asıl sebebi ortaya çıkmış.

  Vakit kaybetmeden, apar topar ameliyata alınmış tabii. Doktorlar rutin kabul edilen bu operasyon sırasında karnı açmışlar ve işte o an gördükleri manzara karşısında şok olmuşlar. Meğerse tümör sandıkları şey kocaman bir ahtapotmuş. Üstelik kıpır kıpırmış da hayvan, yani canlıymış.

  Olayın aslı sonradan anlaşılmış. Kız üç-dört ay önce ailesiyle birlikte okyanus kenarındaki bir kasabada tatil yapmış. Ahtapot yumurtaları da mikroskobik boyutlarda olurmuş ve bunlardan doğal olarak okyanus sularında milyarlarca varmış. Kız muhtemelen yüzerken yuttuğu sularla beraber bu yumurtalardan da indirmiş mideye. İşte bunlardan biri de, milyonda bir görülecek biçimde de olsa, kızın vücudunun içinde yaşamayı, hatta büyüyüp gelişmeyi başarmış.
   
 2. Cevap: Ahtapot - Hamile sanılan genç kız

  :S:S:S:S:S:confused:
   
 3. Cevap: Ahtapot - Hamile sanılan genç kız

  Çk kötü ya xSS
   
 4. Cevap: Ahtapot - Hamile sanılan genç kız

  :f20: bu gerçekmi yaaaa
   
 5. Cevap: Ahtapot - Hamile sanılan genç kız

  Ya bu naıl bişeyy..
   
 6. Cevap: Ahtapot - Hamile sanılan genç kız

  çok kötü yhaa o zaman seneye tatile pasifik okyanusuna git meiz
   
 7. Cevap: Ahtapot - Hamile sanılan genç kız

  Ben Bunu İlk kez duyuyorum nasıl bişey ayyy allah korusun çok tırsıyorum bide ahtapot offf xSxSxS :S:S:S:S
   
 8. Cevap: Ahtapot - Hamile sanılan genç kız

  Vıyy..:f73:Bu nasıl bişey..:f98:
   
 9. rwA

  rwA

  Cevap: Ahtapot - Hamile sanılan genç kız

  daha öncede okudum...inanılmaz bi olay
   
Yükleniyor...