Acun Ilıcalı Resimleri

'Resimli Konular' forumunda Aysell tarafından 10 Şubat 2012 tarihinde açılan konu


 1. Acun Ilıcalı Fotoğrafları
  Acun Ilıcalı Görselleri


  Acun Ilıcalı, Ergün ve İlknur Ilıcalı’nın ikinci oğulları olarak, 29 Mayıs 1969’da Erzurum’da doğdu. Ömer Cenker Ilıcalı adında bir ağabeyi olan Ilıcalı’nın ailesi Erzurum’un Ilıca ilçesindendir. İlkokul ve ortaokul hayatı Edirne İstiklâl İlköğretim Okulu’nda geçmiştir. Kadıköy Maarif Koleji orta bölümünü ve Kadıköy Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi’nin İngilizce öğretmenliği bölümünü kazanmıştır. Fakat o okulda okumayıp, televizyonculuğu seçmiştir.


  On dokuz yaşında evlenmiş ve bu evlilikten Banu adında bir kız çocuğu dünyaya gelmiştir. Yirmi bir yaşındayken, kızı doğduktan dokuz ay sonra ailesini kaybetmiştir. Daha sonra ilk eşinden boşanmıştır.[1] İkinci evliliğini ise 2003 yılında Zeynep Ilıcalı’yla yapmıştır ve bu evliliğinden ise Leyla ve Yasemin adlarında iki kız çocuğuna sahiptir.
  acun-ılıcalı-forumdas.png acun-ılıcalı-forumdas3.png
   

  Ekli dosyalar: 2. acun bey bende survayvıra katılmak istiyorum sizi çok seviyorum iş hayatınızda daha çok başarılar dilerim inanınki çok sempati ve güler yüzlüsünüzyüzünüzde gölücükler herzaman daim olsun saygı ve sevgilerle
    3. turkiyede 2 tane iyi insan varsa bence acun onlardan biri