Açıköğretim Fakültesi Final Soruları

'Haberler' forumunda YAREN tarafından 29 Mayıs 2011 tarihinde açılan konu


 1. 2011 Açıköğretim Fakültesi Final Soruları
  [​IMG]
  Açıköğretim Fakültesi Final Soruları 2011
  28 - 29 Mayıs 2011 tarihli Açıköğretim Fakültesi yıl sonu sınavlarının soru ve cevaplarına ulaşmak için ve ilgili yönerge sayfaları hakkında bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz..

  Açıköğretim Fakültesi 2011 Yıl Sonu Soru Ve Cevapları

  Açıköğretim Fakültesi 2011 Final Dönemi Soru Ve Cevaplarına ulaşma yönergesi:


  Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2011 yılından bu yana sınav soruları ve cevap anahtarları e-Kitap biçiminde yayınlanmaktadır. Öğrenciler TC kimlik numarasıyla oturum açarak (Açıköğretim Fakültesi oturum açma sayfası: AçıköÄretim e-ÃÄrenme Portalı) “Fakülte” başlığından “Sınav Soruları” seçeneğine, “Bölüm” başlığından öğretim yılını, “Ders” başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına erişebilirler.

  Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencisi iseniz, "T.C. Kimlik Numaranız" ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

  Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Batı Avrupa Programı öğrencisi iseniz, "Öğrenci Numaranız" ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

  Anadolu Üniversitesi örgün program öğrencileri de portalda "Öğrenci Numarası" ile oturum açabileceklerdir.

  Yabancı uyruklu örgün program öğrencileri portalda "9..." ile başlayan "Öğrenci Numarası" ile oturum açabileceklerdir.

  Eğer öğrencimiz değilseniz, yukarıdaki kutucuğa "konuk" yazarak e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Ancak bu durumda, çoğu hizmetimizden sınırlı olarak yararlanabilirsiniz.

  Öğretim Üyeleri, kendilerine bildirilen kullanıcı adı ve şifreleri ile sistemde oturum açabilirler.

  Internet Explorer'da güvenlik ve gizlilik ayarları varsayılan düzeyden daha yukarda olmamalıdır.

  e-Öğrenme portalına Türkçe karakterli alan adları (Anasayfa - AçıköÄretim e-ÃÄrenme Portalı, Anasayfa - AçıköÄretim e-ÃÄrenme Portalı vb.) ile giriş yapabilirsiniz. Bunun için Internet Explorer 7.0 ya da Mozilla Firefox 2.0 kullanmanız gerekmektedir.
   


Yükleniyor...