A.Ş.K Dizisi Konusu

'Popüler Diziler' forumunda Yasemin tarafından 23 Ağustos 2013 tarihinde açılan konu


 1. A.Ş.K Dizi Konusu Kısaca
  Hazal Kaya'nın ekranlara fönüş yapacağı yepyeni bir dizi A.Ş.K oldukça merak edilir oldu dizi oyuncuları ve dizinin hangi kanalda yayınlanacağını öğrenen dizinin şimdiden hayranı olan Hazal Kaya hayranlarının merak ettiği bir diğer konu dizinin konusu.

  [IMGALT=https://www.forumdas.net/upl/uploads/ask-dizisi-7146.jpg]ask-dizisi-7146[/IMGALT]

  İşte A.Ş.K Dizisinin Konusu


  Azra Hazal Kaya ve Kerem'in Hakan Kurtaş ellerinde de sadece aşk vardı. Her şeyden değerli ama beş para etmeyen aşk! Birbirlerini delice seviyorlardı. Spor Akademisi’nde tanışmış, o günden beri hiç ayrılmamışlardı. Peki, aşk yeter miydi?Azra, ailesine güç bela bakabiliyor, Kerem uzun zamandır iş arıyordu. Yani aşk dışında iyi giden bir şey yoktu hayatlarında. Ve her şey daha da kötüye gidecekti.Derken hayatlarına Şebnem girdi. Tenis dersi sırasında fenalaşana kadar Azra’nın zengin öğrencilerinden biri. Hastaydı Şebnem; ölecekti. Zengin bir ailede doğmuş, istediği her şey onun olmuştu. Paranın satın alabileceği her şey.

  Aslına bakılırsa mutlu değildi. Sağlıklı olduğu zamanları hatırlamıyordu bile. Dahası sevilmemiş, belki de yeterince sevmemişti. Aşka doymadan, aşka kanmadan ölmek istemiyordu Şebnem. Korkuyordu.Azra'ya açtı içini. Küçük bir kız çocuğu gibi... O güne kadar başına gelen en iyi ve en kötü şeydi Azra. Hem melek, hem şeytan; hem dost, hem de düşmandı. Hayallerini gerçekleştirmeye, kendisini ve aşkını, yani Kerem'i kurtarmaya çalışırken Şebnem'i kullanacaktı. Ancak aşkını kurtarmak için aşkını feda edebilir miydi insan? Böyle bir şeyi göze alabilir miydi?

  Bu sorunun yanıtını dizinin ilerleyen bölümlerinde hep birlikte göreceğiz evet insan Aşkı için Aşkını feda edebilir mi acaba.
   


Yükleniyor...