4Story Teion'un II. Kayboluşu

'Oyun Bölümü' forumunda ZeuS tarafından 21 Eylül 2009 tarihinde açılan konu


 1. Teion'un II. Kaybolusu 4Story

  Görev veren: Kaos Keþiþi Prime

  Seviye Aralığı:


  Görev Hedefi
  Haid'in yanina git, kendisi Merkezi Açik Ordugah'da bulunur. Ondan Prime'in bahsetmis oldugu genç kesis hakkinda bilgi al.

  Tanımlama
  Kaos Keşişi Prime:
  Hesed'de, Kalbeys'in eski canavarinin dirildigi söyleniyor. Bu söylentiler nedeniyle su an tüm Iberia'yada canavar tahrip edicileri toplaniyor. Kaos dinine bagli genç bir kesis de aralarindaymis. Onu buraya getir!

  [Oyuncu İsmi]:
  Genç kesisden bahsederken kimi kastediyorsun...?

  Kaos Keşişi Prime:
  Daha yakin bilgiler almak için Haid'in yanina git, kendisi Merkezi Açik Ordugah'da bulunur. Bu olaydan oradaki üyelerin bilgisi yok. Bu nedenden sana burada maalesef fazla bir sey söyleyemeyecegim.

  Görev Ödülü
  Tecrübe: 394EP. 717

  Sonuç Metini
  Hm, Prime görevi sana verdi. Bulman gereken kisi Kaos Generali Teion'un tek oglu. Bir hafta kadar önce ögretmeni Kayabel ile birlikte ortadan kayboldu. Su haberi ona ilet : \"Kalbeysi yakalamak için gidiyorum.\"

  Sayet Kalbeys'in antik canavari yeniden canladiysa, elbette Kaus dini bununla ilgilenecektir. Ama, olaylara dogrudan dogruya karismak bizim tarzimiz degildir. Bizler olaylari uzaktan izler ve durumu kestiririz. Ne yapilmasi gerektigini ona göre karar veririz. Kon Teoin'un Kaybolusunu anlamamalari için git elinden geleni yap. Onu buraya getir, geri gelsin.

  Sıradaki Görev
  Kesis Kayabel
   


Yükleniyor...