4Story Irklar

'Oyun Bölümü' forumunda CalviN tarafından 12 Eyl 2009 tarihinde açılan konu

 1. 4Story karakterler

  İnsan

  Hareketli ve azimli.

  Eskiden Parholn klanı olarakda bilinen insanlar son mülteci akımı ile gelip İberia'ya yerleşmişlerdir. Diğer ırklara göre oldukça kısa süren yaşamlarına rağmen, azimleri ve hırsları sayesinde araç gereçlerle oldukça içli dışlı bir yaşam kurmuşlardır. Sürekli teknolojik gelişmeler sayesinde İberia'nın kalıcı güçlerinden birisi olmuşlardır ve en zayıf ırk kavramını üstlerinden atmışlardır.

  Olağanüstü adaptasyon yetenekleri haricinde insanlar büyünün her türüne karşı olan dirençleri, yüksek akıl ve kas güçleri gibi karakteristik özelliklere sahiptirler.

  [​IMG]

  Feline

  Güçlü ve dayanıklı

  Feline Neved'den İberia'ya gelen ve periler ile iyi bağlar kuran bir halktır. Bu iki halk bilgilerini ve hayatlarını barış içerisinde paylaşırlar. Feline halkı genel olarak doğaya bağlıdırlar, bu yüzden doğanın ve vahşi hayatın koruyucularıdırlar. Görevlerini düzgün olarak yerine getirebilmek için sürekli olarak mental savaş yeteneklerini geliştirirler.

  Feline yakın mesafe dövüşlerde oldukça iyidir, zayıf yapılarına rağmen oldukça güçlü ve dayanıklıdırlar.

  [​IMG]

  Peri


  Akıllı ve bilgili

  İkinci mülteci dalgası ile İberia'ya gelen Mirhur halkı burada kamplarını kurmuşlardır. Sosyal birer karaktere sahip olduklarından hemen Feline halkı ile kaynaşmışlardır, iki halk o zamandan beri birbirlerinin eksiklerini tamamlar bir şekilde yaşamaktadırlar. Mirhur halkı olağanüstü mental güce sahiptirler, İberia'ya büyü ve hayaletleri getirip, koruyanlardır.

  Hiç bir halkta olmadığı kadar hayaletlerle iyi anlaşırlar ve muhteşem büyü yeteneklerine sahiptirler. Bundan dolayı neredeyse sınırsız bilgiye ve akıl gücüne sahiptirler.

  [​IMG]
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 8 Oca 2014
Yükleniyor...