2015 büyük beden ilkbahar-yaz modası

'Moda Rehberi' forumunda Burcu tarafından 6 Şub 2015 tarihinde açılan konu

 1. Büyük beden kıyafetlerde ilkbahar yaz modası nasıl olacak? İlkbahar denince akla canlı renkler ve yeni açmış çiçeklerin tazeliği gelmez mi akla? Kıyafetlerde de durum aynı aslında. Kumaşlarda kullanılan desenler ve baskılar baharın bu tazeliğini yansıtmaya çalışıyor.

  Büyük beden kıyafetlerde tercihiniz tunikten yanaysa çok şanslısınız. Çünkü bu ilkbahar yaz sezonunda birbirinden güzel desen ve modellerle tunikler alıcısıyla buluşmaya hazırlanıyor. İlkbahar renklerinin süslediği kumaşlarda genellikle geometrik ve çiçek desenler kullanılmış. Pul süslemelerden hoşlananlarda unutulmamış ve çiçek desenleri pullarla işlenmiş olan tuniklerde bulmak mümkün.

  Ayrıca bu ilkbahar yaz sezonunda süet karşımıza çıkıyor. Süet yazın giyilir mi demeyin. Tasarımcılar yaz sıcaklarına uyum sağlaması için incecik süet kumaşlardan gömlekler tasarlamaya başladılar bile. Tabi elbiseleri de unutmamak lazım.

  Hemen hemen her sene karşılaştığımız askeri giyim yine bu sene oldukça revaçta. Haki renkli trençkotlar serin ilkbahar akşamları için ideal olabilir.

  Büyük bedende çok tercih edilmeyen püskülleri dilerseniz bu bahar ayakkabı ya da çantalarınızda kullanabilirsiniz. Çünkü püskül geçen yılın devamı olarak yine çok moda.

  Büyük beden giyinen bayanların genellikle tercih ettikleri dantel detaylar yine popüler. Gelinliği andıran beyaz dantel elbiseler yaz sezonuna damgasını vuracak.

  buyuk_beden_modasi-1.jpg buyuk_beden_modasi-2.jpg buyuk_beden_modasi-3.jpg buyuk_beden_modasi-4.jpg buyuk_beden_modasi-5.jpg buyuk_beden_modasi-6.jpg
   
Yükleniyor...