2012 Renault Symbol Fiyatı Resimleri

'Resimli Konular' forumunda YAREN tarafından 21 Nis 2011 tarihinde açılan konu

 1. 2012 Yeni Renault Symbol,


  [​IMG]
  2012 Renault Symbol Fiyatları

  Modern ön yüzü ve çekici profili ile Yeni Symbol, Renaultdaki değişimin temsilcilerinden biri. Ön farların yeni tasarımı, eklenen sis farları ve gövde rengi dikiz aynaları aracın ön yüzünün modern görünümünü güçlendiriyor.
  Arka bölümde, araç sağlam ve estetik çizgileriyle dikkat çekiyor. Gövde renginde olan arka tampon ve stop lambaları bu hissi güçlendiriyor.

  Yeni Symbol yüksek performans ile düşük yakıt tüketimini ödün vermeksizin bir araya getirirken, sınıfının en ekonomik benzinli ve dizel motor seçeneklerine sahip. En düşük devirlerden itibaren güçlü hızlanma yeteneğiyle atak, sesiz ve esnek Yeni Symbol ile benzersiz sürüş keyfi sizi bekliyor, yol tutuşunun keyfini çıkarın!

  Yeni Symbol, akıllı bir seçim. Yüksek performans ile düşük yakıt tüketimini ödün vermeksizin bir araya getirirken, sınıfının en ekonomik benzinli ve dizel motor seçeneklerine sahip. En düşük devirlerden itibaren güçlü hızlanma yeteneğiyle atak, sesiz ve esnek..

  Araçlar Anahtar Teslimi Fiyatı 25.250 TL

  Kampanyalı Anahtar Teslimi Fiyatı 24.000 TL

  Alıntı
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 23 Ara 2012
 2. reno sembolun kıredili fiyatı

  ben önden 3 bin tele peşin verip 60 ay vadeli reno sembolun fiyatı ne olur ayda ne kadar düşer benim ödeme şeklime uygun olmasını arz ederim
   
Yükleniyor...