2011 Mini Countryman

'Resimli Konular' forumunda Wish tarafından 30 Eylül 2010 tarihinde açılan konu


 1. Yeni Mini Countryman Resimleri
  Mini Countryman Özellikleri
  2011 Mini Cooper Countryman

  MINI ailesinin en yeni üyesi olan MINI Countryman, 25 Eylül 2010 tarihinde İstanbul'da Nişantaşı Sanat Parkında yapılan etkinlikle, MINI tutkunlarıyla buluşup tanıştı. MINI Türkiye Distribütörü Borusan Otomotiv tarafından gerçekleştirilen MINI Countryman tanıtım etkinliğinde Bora Uzer özel bir performans sergiledi.

  MINI, aileye 4. bir model ekleyerek, o değiştirilemez, taklit edilemez MINI algısına yeni bir boyut daha kazandırdı. 4 kapıya ve 4 tekerlekten çekişe sahip, 4 metre uzunluğundaki MINI Countryman, çarpıcı bir şekilde farklı, ancak anında fark edilecek kadar da saf bir MINI olarak öne çıkıyor.

  [​IMG]

  MINI Countryman, MINI yelpazesindeki dört kapılı ve geniş açılan bir bagaj kapağına sahip ilk model. Countryman'de diğer MINI modellerinden farklı olarak yükseltilmiş sürüş pozisyonu dikkat çekiyor. Ekstra büyük camlar ve tavanın kendine özgü şekli de otomobilin içini olduğundan daha büyük hissetiriyor.

  [​IMG]

  Firmanın iddiasına göre yerden yükselen ağırlık merkezine rağmen, Countryman, MINIye has o go-kart hissini de koruyor. Seçenek olarak sunulan MINI ALL4 dört tekerlekten çekiş, kaygan zeminlerde otomobil sürmek zorunda olanlar için ilave bir tercih olarak sunulmuş.

  [​IMG]

  Countryman tasarım, kalite, yol tutuşu, verimlilik ve kişiselleştirme bakımından markanın bütün karakteristik özelliklerini bünyesinde barındırıyor.

  [​IMG]

  [​IMG]

  Araç üç benzinli, iki de dizel motor seçeneğiyle piyasaya sürülecek. Motor yelpazesi 90 beygirlik MINI One D Countrymanden MINI Cooper S Countrymandeki 184 beygirlik motora kadar uzanıyor.

  [​IMG]
    2. Cevap: 2011 Mini Countryman

  kredi kartıma bol taksit yapsınlar gözümü kırpmam alırım valla :)
  gerçi kartım mini cooper'ın da kendisini veriyor