2011 mazda 6

'Resimli Konular' forumunda YAREN tarafından 10 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu


 1. 2011 mazda 6,2011 mazda 6 özellikleri,2011 yeni mazda 6,2011 mazda 6 resimleri,2011 mazda 6 fiyat,2011 mazda 6 fotoğrafları,

  2011 mazda 6
  [​IMG]
  Yeni Mazda, 6 motor seçeneği ile karşımıza çıkıyor; Daha az emisyon ve yakıt, daha fazla performans sloganı ile yeni 2.0 DISI benzinli motor, eski 2.0 litrelik motorun yerini alıyor. MZR 1.8 ve 2.5 litrelik motorlar ise diğer benzinli seçenekler. Dizel severler içinse, MZR 2,2 turbo dizel, 129 beygirden 180 beygire kadar seçenek sunuyor.

  Mazda 6 2011 versiyonunun yenilikleri ve özellikleri;

  2011 mazda 6 Dış Tasarım
  Yeni sis lambaları çerçeveler daha fazla sivri ve iyice silinir. Ön lambalar daha geniş bakmak ve düşük daha da yan panellere doğru görüş yapmak için yeni krom kanatlı süslemeleri var. Mazda 6 facelift da şık yeni 17 alır - ve hafif bir çok sportif, üç boyutlu bir görünüm için twist 18 inç alüminyum jant tasarımları kullanmıştır. Tekerlekler önceki modellere göre 1kg daha hafiftir.

  2011 mazda 6 iç mimari
  Facelift iç daha kaliteli hissetmek için malzeme daha seçici kullanılmış. İklim kontrolü ve ses aramalar için, el freni kolu ve iç kapı yeni krom piyano siyahı kaplamaları ile detaylandırma ve krom kaplama dahil edilmiştir.
  Ayrıca yeni yüzey tüm dekoratif panellerde standart model için mat gümüş kaplama ve tam parlak bir gümüş saç çizgisi kullanılmıştır.Koltuk döşemeleri yeni çizgilerde daha rahat hissetmek isteyenler için yeni kullanılabilir kahverengi deri vardır.

  Spor Grade
  Mazda 6 facelift güncellenmiş bir Spor Grade model sunuyor .Özellikler Spor Grade özgü facelift yeni sis farı çerçeveler, arka kombinasyon lambalar için gövde ile ön ızgara daha büyük bir marka sembol extendings ide ways kanat şeklinde silmelerle renkli, kanat şeklinde pozisyon lambaları, gümüş kaplama olarak sahip açık iç lensler ve LED'ler. İç kısımda, müşteriler parlak, gümüş saç çizgisi olsun, tam sportiflik ve arıtma için metalik görünümlü yüzük tüm dekorasyon panelleri ve karartma metre parlak kaplama. siyah veya kahverengi deri, ya da siyah yarı deri özel deri döşeme, kullanılabilir. Yarı deri koltuklar kumaş kısımları düzgün, sportif bir görünüm oluşturur dikey bir desen var.
  2011 yeni mazda 6 resimleri

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]