2011 JANU Sınav Giriş Belgesi

'Eğitim Merkezi' forumunda YAREN tarafından 10 Nisan 2011 tarihinde açılan konu


 1. JANU Sınav Giriş Belgesi 2011,
  2011 JANU Uzman Jandarma Okulu Sınav Giriş Belgesi,
  2011 JANU Sınava Giriş Belgesi

  [​IMG]

  2011 Uzman Jandarma Okulu Giriş Sınavı JANU sınav giriş yeri ve sınava giriş belgesine aşağıda verilen linkten ulaşabilirsiniz..

  2011 JANU Sınav Giriş Yerleri için BURADAN tıklayın.


  2011 Uzman Jandarma Okulu Giriş Sınava GİRİŞ BELGESİ: Bu belge T.C. Kimlik
  Numaranız ve şifreniz ile ÖSYM’nin ais.osym.gov.tr internet adresinden sınavın 10 gün öncesinden başlayarak temin edilebilecektir. Belgenin üzerinde sınava gireceğiniz merkez, bina, salon bilgileriniz ile fotoğrafınız bulunmaktadır. Sınava gireceğiniz binayı, adres bilgisini teyit etmek amacı ile önceden gidip görmeniz sınav günü size kolaylık sağlayacaktır.
  Sınava Giriş Belgesi adayların adreslerine ayrıca gönderilmeyecektir. Bu belgelerini kaybeden adaylar tekrar internetten edinebileceklerdir.
  NÜFUS CÜZDANI VEYA PASAPORT: Sınava girebilmeniz için Sınava Giriş Belgesinden başka,
  Nüfus Cüzdanı veya pasaportunuz da yanınızda bulunmalıdır. Nüfus Cüzdanında fotoğraf ve T.C. Kimlik Numarası bulunmalıdır. Üzerinde fotoğraf veya T.C. Kimlik Numarası bulunmayan Nüfus Cüzdanları kabul edilmeyecektir.
  Bu belgelerini eksiksiz olarak yanında bulundurmayan bir aday, mazereti ne olursa olsun,
  yazılı sınava alınmayacaktır. Bir aday bu belgeleri yanında olmadığı halde sınav merkezi
  yöneticilerinin, bina ve salon sorumlularının veya ÖSYM temsilcilerinin kararıyla herhangi bir salonda sınava alınmış olsa bile, bu adayın sınavı ÖSYM Başkanlığınca geçersiz sayılacaktır.
  Sınav binalarında hiçbir eşya emanete alınmayacağından, adayların sınav binalarına bu belgeler dışında herhangi bir eşya getirmemeleri gerekmektedir. Sınavda kullanılacak gereçler (kalem, silgi, kalemtıraş, saat) ile şekerleme ve peçete bütün adaylara ÖSYM tarafından sağlanacaktır. Adaylar sınava şeffaf pet şişe içinde su getirebileceklerdir.
  Hiçbir aday Sınava Giriş Belgesinde yazılı olan salondan başka bir yerde sınava giremez.
  Sınavların yapıldığı binalara girişte adayların ve sınav görevlilerinin üstleri emniyet görevlileri tarafından elle ve dedektörle aranacak; çanta, cep telefonu, saat, kablosuz iletişim sağlayan bluetooth vb. cihazlar ile kulaklık, kolye, küpe, yüzük, bilezik, broş, metal para gibi metal içerikli eşyalar ve her türlü elektronik/mekanik cihaz sınav binasına kesinlikle alınmayacaktır. Sınavın yapıldığı bina içerisinde sınav öncesinde, sınav sırasında ya da sınavdan sonra bu tür cihazları taşıdığı tespit edilen adayın sınavı geçersiz sayılacaktır.
  Bina girişinde yığılmaya yol açılmaması için adayların çanta ve benzeri eşyalarını sınava girecekleri binalara getirmemeleri, sınava metal aksesuar içermeyen sade bir kıyafetle gelmeleri, sınavdan en az bir saat önce sınav yapılacak bina önünde bulunmaları, sınav salonlarına zamanında alınabilmeleri açısından son derece önemlidir.
   


Yükleniyor...
Benzer Konu başlıkları - 2011 JANU Sınav
 1. HazaN
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  2,703
 2. YAREN
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  2,023
 3. Wish
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  10,548
 4. YAREN
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  1,506