2011 insignia

'Resimli Konular' forumunda YAREN tarafından 7 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu


 1. 2011 insignia,2011 insignia özellikleri,2011 insignia hakkında bilgi,2011 insignia resimleri
  2011 Opel Insignia

  Insignia 2011 olarak Ekim ayında iki yeni model eşliğinde Türkiye pazarına sunulacak.
  Opel Insignia, CO2 emisyonlarını ve yakıt tüketimini azaltarak, daha yüksek verimlilik ve tasarruf performansı sunuyor. Motor iyilestirmeleri, dizel motorları da kapsıyor.
  Opel, ilk defa, dizel motoru çok yönlü uyarlanabilir 4x4 sistemi ile bütünleştirdi.
  Düşük sürtünme: Aerodinamik açıdan Opelin en kusursuz station wagonu. Sports Tourer 0,30un altında CD değeri ile Opelin bugüne kadar ürettiği en aeorodinamik station wagon.
  Sınıfının en iyisi gelişmiş dört tekerlekten çekiş sistemi. FlexRide şasi sistemi sürüş verimliliğini ve sürüş keyfini artırıyor.
  Yeni: Indian Summer ve Sport Edition olarak iki yeni modelle sunulmaya başlanacak.
  [​IMG]
  Insignia ilk kez pazara sunulduğunda “Heykeltıraşlık sanatı Alman özeni ile buluşuyor" sloganıyla somutlaştırılan ödüllü yeni tasarım dili ile otomotiv dünyasını etkisi altına almıştı. Tasarımcılar Sports Tourera sportif ve şık tasarımı aktarırken, Insigniaya çekici görünümünü vermek için hiçbir çabadan kaçınmamışlar.

  Birçok farklı dikiş tekniği sadece koltuklarda değil aynı zamanda kapı yuvalarında, direksiyon simidinde ve vites kolunda da kullanılmakta. Insignianin imzası niteliğindeki tasarım özelliği, koltuklara ve paspaslara islenmiş olarak görülüyor. Siyah iç mekan, kapı yuvaları da dahil olmak üzere lüks hissi vermek için tümüyle deri döşemeden yapılmış. Sportif deri direksiyon simidi, vites kolu, alüminyum pedallar ve koyu renk tavan döşemesini içeren OPC Serisi Paketi bu iç mekan döşemesini tamamlıyor.

  Indian Summer döşemelerde olduğu gibi siyah bir iç mekan sunan Sport Edition Paketi de alternatif olarak tercih edilebilir. Sport Edition ayrıca, sportif deri direksiyon simidi ve vites kolu, alüminyum pedallar ve koyu renk tavan döşemesini içeren OPC Serisi paketine de sahip. Dış mekan tasarımında, asağıya çekilmis ön ve arka tamponlar, genişletilmiş yan eşikler ve 19 veya 21inç alaşım jantlar ön plana çıkıyor.

  Ergonomik koltuklar yolcular ve sürücülerin konforunu sağlıyor. Hassas ayarlanabilir koltuklar her yaş ve boydaki yolcuya rahatlık sunuyor ve ergonomik tasarımları mükemmel sırt destegi sağlıyor.

  TopTec nano-teknolojisi, tekstil döşemelerin kirlenmeye dayanıklı olmasına ve dösemeye sıvı nüfuzunun engellenmesine yardımcı olarak, klasik döşemelere göre daha kolay temizlenme olanağı tanıyor.

  Çeşitli teknolojik değişiklikler CO2 emisyonlarının yüzde 19 oranında düşürülmesini sağlayarak, Opel Insignia ecoFLEXin (96 kW/130 hp ve 118 kW/160 hp) 129 g/100 km emisyon veya 4,9 l/100 km yakıt tüketimi ile çogu Avrupa ülkesinde en üst seviyede vergi getirisine olanak tanıyor. Sports Tourerin ecoFLEX versiyonu 134 g/km CO2 veya 5,1 l/100 kmlik çevreye uygun emisyon ve tüketim sağlıyor. Her iki ecoFLEX modeli de 118 kW/160 hp ve 380 Nmye kadar tork sunabiliyor.

  [​IMG]
  otolansman.com​
    2. Cevap: 2011 insignia

  Opel fazla tarzim degil ama fena degil))