2011 Honda Jazz

'Resimli Konular' forumunda Wish tarafından 9 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu


 1. 2011 Model Honda Jazz Resimleri
  2011 Honda Jazz Teknik Özellikleri
  Honda Jazz Vibe 2011
  Honda Jazz Si 2011

  2011 yılında satışa sunulacak olan yeni Vibe modeli, birçok lüks eklentiyle gelecek. Bunun yanısıra Jazz VTi söylentileri de ortalıklarda dolaşıyor.

  Modernleştirilen dış çizgileri ve geniş cab forward stili gövdesi, Yeni Jazzın etkileyici yüzünü ön plana çıkarıyor. Yeni Jazz geliştirilmiş aerodinamik tasarımı, etkileyici ön ızgarası ve orijinal LED arka ışıklarıyla, hatchback stilini kompakt MPVlerin kullanışlılığıyla birleştiriyor ve kendine özgü yepyeni bir sınıf yaratıyor.
  Dış dizayn ilk bakışta bir devrimden çok, evrimin izlerini taşısa da, bu incelikli görünüş değişikliği, yepyeni Jazzı atağa kaldıran binlerce değişikliğin yalnızca küçük bir parçasını oluşturuyor.

  Yeni cab forward tasarımı ve arttırılmış boyutlar

  3900 mm uzunluğu, 1695 mm genişliği ve 1525 mm yüksekliğiyle, yeni Jazz, süperminilerin stilini, kompakt MPVlerin de kullanışlılığını kendinde toplayarak, bu iki araç sınıfı arasında kendine özel bir mevki ediniyor. Tam yükseklik aynı kalırken, yeni Jazzın uzunluğu 55 mm, genişliği – az da olsa – 20 mm arttırılmış. Dingil aralığındaki – 50 mm – ile ön – 35 mm – ve arka – 30 mm – tekerlek aralıklarındaki artışlar, sürüş sabitliğine katkı sağlıyor. Bu boyut artışlarına rağmen, 9.8 mlik dönüş çapı eski Jazzdan daha geniş olmayıp, görüş mesafesindeki iyileştirmelerle birlikte, yeni Jazz eskisine nazaran daha gelişmiş şehir içi kullanım becerilerine sahip.
    2. Cevap: 2011 Honda Jazz

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   


Yükleniyor...