2010 Terazi Burcu

'Kadınların Dünyası' forumunda Aysell tarafından 5 Ocak 2010 tarihinde açılan konu


 1. 2010 Terazi Burcu Yorumları

  2010 ylında terazi burcunu neler bekliyor?

  Terazi burcunun olumlu özellikleri: Uyumlu, büyüleyici, ikna edici, adaletli, sanatçı ruhlu, diplomatik, arabulucu, sevgiye önem veren Terazi burcunun olumsuz özellikleri: Kararsız, hissiz ve soğuk, kinci, kolay etkilenen, dedikoducu, abartılı, flörtçü 2010 yılında; Uğurlu sayınız: 6, 9, 18 Uğurlu taşınız: Opal, pembe necef, pembe kuvartz, pembe turmalin Uğurlu kokunuz: Gül, misk, gardenya, yasemin Uğurlu renginiz: Pembe, uçuk lila, mor tonları, pastel renkler Giymemeniz gereken renkler: Siyah, kırmızı, koyu kahve
  2010 YILINDA İŞTE BAŞARILI OLACAK, PARADA ŞANSI YAKALAYACAK, KÖKLÜ DEĞİŞİKLİKLER YAŞAYACAKSINIZ

  ŞANSLI OLDUĞUNUZ ALANLAR: 2010 yılında Jüpiter’in Balık burcundaki transiti iş hayatınızı ve sağlığınızı olumlu etkiliyor. Bu yıl aldığınız kozmik etki ile işinizde kendinizi geliştirebilir ve yeni iş fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Her konuda iş arkadaşlarınızın ve yakın akrabalarınızın desteğini alabilir, işten gelen gelirinizi artırabilir ve işinizi genişletme olanağı bulabilirsiniz. Yeni bir iş kurabilir veya olanakların daha iyi olduğu yeni bir işe geçebilirsiniz. Jüpiter’in olumlu etkisiyle süregelen sağlık sorununuz varsa çözüm bulabilir, uygun rejim ve egzersiz ile fazla kilolarınızdan da kurtulabilirsiniz. Burcunuzda hareket eden Satürn’ün etkisiyle kararlı ve disiplinli hareket etmeyi ve her şeyden önce kendinize güvenmeyi öğreneceksiniz. Bu etki altında sorumluluk isteyen büyük projelere imza atabilir ve disiplinli çalışmalar ile büyük başarılar elde edebilirsiniz. Yılın son aylarında para konusunda şansı yakalayabilir, parasal bolluktan yararlanarak istediklerinizi alabilir ve kendinizi güven içinde hissedebilirsiniz.

  ZORLANACAĞINIZ ALANLAR: Uzun süredir Başak burcunda hareket eden Satürn’ün etkisi ile içsel sıkıntılar yaşadınız ve bilinçaltı düşüncelerinizle kendi kendinizi engellediniz. Bu etki altında geçmişten gelen hatalarınız ve içsel korkularınızla yüzleştiniz, olgunlaştınız ve artık yeni sorumluluklar için hazır hale geldiniz. 2010 yılında burcunuzda hareket eden Satürn size daha fazla sorumluluk ve planlı hareket etme zorunluluğu getirirken, bazı konularda kendinizi baskı altında hissedebilir ve engellere takılabilirsiniz. Satürn’ün etkisiyle kendi gücünüzün farkına varacak, güvenliğinize önem verecek ve planlı hareket etmeyi öğreneceksiniz. Uranüs’ün konumu iş ortamında değişen koşullar nedeniyle sizi zorluyor ve sağlığınız için risk oluşturuyor. Yılın ilk yarısında Mars’ın konumu mesleki sorumluluklarınızı artırıyor ve sosyal ilişkilerinizde sizi zorluyor. Bulunduğunuz ortamlarda öne çıkmaya çalışabilir ve ortak çalışmalarda bazı pürüzler ile karşılaşabilirsiniz.

  Alıntı