2010 Miss Turkey Adayları

'Resimli Konular' forumunda Wish tarafından 31 Mart 2010 tarihinde açılan konu


 1. Miss Turkey 2010


  1 Nisan Perşembe akşamı Kral TVden canlı olarak yayınlanacak olan Miss Turkey 2010 finali için geri sayım başladı. Polonezköydeki Legend Hotelde yoğun bir kamp dönemi geçiren güzeller, Uğurkan Erezin yorucu koreografi dersleri ile sizlere unutulmaz bir gece izletecekler. Yarışmada birinci gelecek güzelin ülkemizi Miss World (Dünya Güzellik), ikinci güzelin Miss Universe (Kainat Güzellik Yarışması), üçüncü güzelin ise Miss Earthte temsil edecek.

  22 Mayıs 1986, Ankara doğumlu güzelimiz, 1.85 boyunda ve 89/65/91 ölçülerine sahip. Erkin, yarışmaya katılma kararını nasıl verdiğini söyle açıklıyor: "Bilkent İletişim ve Tasarım Bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim. Bu bölüme girdikten sonra medya sektöründe çalışmak istediğimi farkettim ve Miss Turkey'e başvurmamın benim için iyi bir başlangıç olacağını düşündüm." En beğendiği özelliği; sosyal, planlı ve düzenli olması... Hobileri ise şöyle: "7 yaşımda müzikle tanıştım ve konservatuar eğitimleri aldım. Operada görev aldım ve müzik hayatımın merkezi haline geldi. Voleybol oynadım. Şu an kısa filmler ve belgeseller çekiyorum. Modayla yakından ilgileniyorum, karakalem resim yapıyorum"... "İlkokulda sınıfın en güzel kızı siz miydiniz" sorusuna "Bu soruyu diğer ilkokul arkadaşlarıma sormak daha doğru olur sanırım" diye yanıt veriyor. Türkiye'nin ve dünyanın en güzel kadınını ise şu sözlerle anlatıyor: "Türkiye'de bir çok güzel kadın var tabii ki. Ancak ben güzelliği sadece dış görünüş ile tanımlamıyorum. Zerafet, zeka, eğitim, dış güzellik bence hepsi birleştiği zaman güzellik tanımlanabilir. En büyük hayali, eğitimini aldığı branşları bir araya getirebileceği bir program yapmak ve yönetmek. Erkin, "Sizi en çok ne mutlu eder?" sorusuna "Sevdiklerimle beraber olmak her şeyden önemli tabiiki. Ancak ileride başarılı bir kariyere sahip olmak da beni herşeyden çok mutlu eder. " diye; "En çok ne mutsuz eder?" sorusuna ise "Sanırım en çok bir gün hedefim kalmazsa çok mutsuz olurum. Bir de yalnız kalmak tabii ki..." diye cevap veriyor.

  Selvinaz BAYRAKTAR

  selvinaz bayraktar.jpg
  27 Aralık 1988, Antakya doğumlu güzelimiz, 1.82 boyunda ve 90/63/95 ölçülerine sahip. Bu sene kendine güvendiğinin farkına varmış ve yarışmaya katılmaya karar vermiş. En beğendiği özellikleri; ayna karşısında tango yapıp kendimi izlemesi ve titiz, düzenli, sevecen ve iyi bir dinleyici olması... Yabancı müzik dinlemek, spor, dans, alışveriş hobileri arasında yer alıyor. "İlkokulda sınıfın en güzel kızı siz miydiniz" sorusuna "Hayır ama ikinciydim" diye yanıt veriyor. Bayraktar'a göre; Türkiye'nin en güzel kadınları Türkan Şoray ve Gülşen Bubikoğlu ; dünyanın en güzel kadınları ise annesi ve teyzesi. En büyük hayali; modellik üzerine eğitim almak, Türkiye'yi yurt dışında temsil etmek, ayrıca iyi bir dans okulunda tango öğrenmek. Bayraktar, "Sizi en çok ne mutlu eder?" sorusuna "Bu hayatta sahip olduğum annem, kardeşim, eniştem, teyzem, kuzenlerim, erkek arkadaşım, arkadaşlarımdan ayrılmamak" diye; "En çok ne mutsuz eder?" sorusuna ise "Sevdiklerime zarar gelmesi" diye cevap veriyor.

  Bürde ASLAN

  Bürde ASLAN.jpg

  1 Ocak 1989, İzmir doğumlu güzelimiz, 1.80 boyunda ve 89/63/92 ölçülerine sahip. Aslan, 5 yıldır profesyonel olarak modellik yapıyor, kendini bu sene hazır hissetmiş ve yarışmaya katılma kararı almış. "Her şeye pozitif bakmaya çalışmam en beğendiğim özelliğim ve yardımsever olmayı seviyorum." diyor ve hobilerini ise şöyle sıralıyor: "Kitap okumak, sinema, yüzmek, bowling oynamak, tv seyretmek"... "İlkokulda sınıfın en güzel kızı siz miydiniz" sorusuna "Tabii ki herkes kendine göre güzeldir. Fakat ben ilkokulda güzelliğimin pek farkında değildim" diye yanıt veriyor. Aslan'a göre Türkiye'nin en güzel kadını annesi ve Hülya Avşar; dünyanın en güzeli ise Angelina Jolie. Aslan'ın en büyük hayali; Ceylan Saner, Deniz Pulaş, Sema Şimşek, Çağla Şikel gibi işini düzgün, kaliteli yapan bir model olup model okulları açmak. Aslan, "Sizi en çok ne mutlu eder?" sorusuna "Bütün işlerimin yolunda gitmesi ve başarılı işlere imza atmak" diye; "En çok ne mutsuz eder?" sorusuna ise "Hedeflerime ulaşamazsam dünyanın en mutsuz insanı olurum heralde" diye cevap veriyor.

  Dilay KORKMAZ


  Dilay KORKMAZ1.jpg
  20 Haziran 1990, Ankara doğumlu güzelimiz, 1.82 boyunda ve 95/69/97 ölçülerine sahip. Korkmaz, yarışmaya katılma kararını nasıl verdiğini söyle açıklıyor: "Uzun zamandır yakınlarım ısrar ediyorlardı, ben de Miss Turkey'in reklamlarını görünce aileme danıştım ve daha sonra başvurdum." En beğendiği özelliği, hayatta başına gelen olumsuzluklara çok üzülmeyip, kendini harap etmeyip, mutlu olması... Hobileri arasında alışveriş yapmak, yakınlarını onların hayal ettiği gibi giydirmek, takı ve kıyafet tasarlayıp dikmek var. "İlkokulda sınıfın en güzel kızı siz miydiniz" sorusuna "Bilmiyorum : Sınıf arkadaşlarıma sormak gerekir" diye yanıt veriyor. Türkiye'nin ve dünyanın en güzel kadınını ise şu sözlerle anlatıyor: "Annem : Çağla Şikel bana göre çok güzel. Dünya çapında ise Alessandra Ambrossie. Ama daha güzelleri de vardır tabii ki..." En büyük hayali; mutlu olabileceğim işlerde çok iyi yerlere gelmek. Korkmaz, "Sizi en çok ne mutlu eder?" sorusuna "Bütün sevdiklerimin yanımda olması ve hep birlikte gülebilmemiz" diye; "En çok ne mutsuz eder?" sorusuna ise "Haksızlığa uğramak ve yakınlarımdan birinin hayatını kaybetmesi" diye cevap veriyor.

  Yeliz GÜVENÇ

  Yeliz GÜVENÇ.jpg

  Nisan 1987, İstanbul doğumlu güzelimiz, 1.81 boyunda ve 82/62/90 ölçülerine sahip. Yarışmaya, mankenlik yapmak istediği ve Miss Turkey de okul olduğu için karar vermiş. En beğendiği özelliği; sakin, sabırlı olması ve yerine göre konuşması. Hobileri arasında müzik dinlemek, kitap okumak, köpeğiyle oynamak ve sohbet etmek bulunuyor. “İlkokulda sınıfın en güzel kızı siz miydiniz sorusuna “Hayır. Dikkat çekerdim sadece boyumla fakat güzellik konusunda en zayıf halkaydım diyebilirim diye yanıt veriyor. Güvençe göre; Türkiyenin en güzel kadını Tülin Şahin, dünyanın en güzel kadını ise Bar Rafaeli. En büyük hayali; Avrupada mankenlik yapmak. Güvenç, “Sizi en çok ne mutlu eder? sorusuna “Annemle vakit geçirmek, köpeğimi uyurken kaşımak, Gülizle (kardeşim) sohbet etmek diye; “En çok ne mutsuz eder? sorusuna ise “Evimden uzaklaşmak diye cevap veriyor.


    2. Buse IŞIK
  Buse IŞIK.jpg
  10 Şubat 1988, Karahallı doğumlu güzelimiz, 1.79 boyunda ve 88-62-91 ölçülerine sahip. Modellik yapan Işık, kariyeri açısından önemli bir basamak olduğunu düşündüğü için yarışmaya katılmış. En beğendiğiniz özelliği, eğlenceli bir insan olması. Hobileri arasında tenis oynamak, buz pateni, kitap okumak, dans etmek, film seyretmek var. “İlkokulda sınıfın en güzel kızı siz miydiniz sorusuna “Hayır diye yanıt veriyor. Işıka göre Türkiyenin en güzel kadını Tuğçe Kazaz; dünyanın en güzeli ise Heidi Klum. En büyük hayali Victorias Secret defilesine çıkmak. Işık, “Sizi en çok ne mutlu eder? sorusuna “Başarılı olmak diye; “En çok ne mutsuz eder? sorusuna ise “Ailemi kaybetmek diye cevap veriyor.

  Başak BİLGİNER

  Başak BİLGİNER.jpg

  9 Eylül 1991, Şişli – İstanbul doğumlu güzelimiz, 1.82 boyunda ve 86-66-97 ölçülerine sahip. Bilginer, yarışmaya arkadaşları ve yakınlarıyla konuşup başvurma kararı almış. En beğendiği özelliği şöyle tarif ediyor: “Gülümsemem, samimiyetim ve içtenliğim Hobileri arasında yeni yerler gezerek fotoğraf çekmek, yağlı boya resim yapmak var. “İlkokulda sınıfın en güzel kızı siz miydiniz sorusuna “Tatlıydım da güzellik bilemiyorum diye yanıt veriyor. Ona göre; Türkiyenin en güzel kadını Tülin Şahin, dünyanın en güzel kadını ise Sharon Stone En büyük hayali, çektiği fotoğrafların yağlı boya resmini yaparak, fotoğraf ve resmin yan yana durduğu bir sergi açmak. Bilgineri en mutlu eden şeyler arasında ailesi, başarıları, en değerli varlığı ve yakın arkadaşları var. En mutsuz eden şey ise sevdiklerini kaybetmesi

  Emel ERDEMENAR

  Emel ERDEMANAR.jpg

  17 Ocak 1988, Dammam – Suudi Arabistan doğumlu güzelimiz, 1.75 boyunda ve 90-60-89 ölçülerine sahip. Yarışmaya katılmaya ailesi ile birlikte karar vermiş. En beğendiği özelliği, samimiyeti ve gülümserliği. Hobileri; yüzmek, puzzle yapmak, dans etmek ve müzik dinlemek. “İlkokulda sınıfın en güzel kızı siz miydiniz sorusuna “Hayır diye yanıt veriyor. Erdemanara göre; Türkiyenin en güzel kadını Azra Akın; dünyanın en güzel kadını ise Adriana Lima. En büyük hayali Victorias Secret mankeni olmak. Erdemanar, “Sizi en çok ne mutlu eder? sorusuna “Miss Turkey 2010′da birinci seçilmek diye; “En çok ne mutsuz eder? sorusuna ise “Ailemin yanımda olmaması diye cevap veriyor.

  Serenay SARIKAYA

  Serenay SARIKAYA.jpg
  1 Temmuz 1992, Ankara doğumlu güzelimiz, 1.75 boyunda ve 88-62-99 ölçülerine sahip. “Miss Turkeye katılma kararını nasıl verdiniz? sorusuna, “Böyle bir organizasyonun varlığından zaten haberim vardı diye yanıt veriyor. En beğendiği özelliği, pozitif ve enerjik olması. Hobileri arasında spor yapmak, dans etmek ve vizyon filmlerini ve tiyatroları takip etmek bulunuyor. “İlkokulda sınıfın en güzel kızı siz miydiniz sorusuna “Bilmem Ama peşimde çok erkek olduğunu hatırlıyorum. Biraz da kafa dengiydim sanırım hatta erkek gibi diye yanıt veriyor. Sarıkayaya göre; Türkiyenin en güzel kadını Gülben Ergen, dünyanın en güzel kadını ise annesi. En büyük hayali; hayallerini gerçekleştirebilmek! Sarıkaya, “Sizi en çok ne mutlu eder? sorusuna “Her şeyden mutlu olurum. Samimiyet, içtenlik ve masumiyet önemli! Evrendeki her şey zaten mutluluk sebebi diye; “En çok ne mutsuz eder? sorusuna ise “Sevdiklerimin herhangi bir sebepten benim arkamda olmayışları ya da onlara bir şey olması beni çok mutsuz diye cevap veriyor.

  Gözdenur BEŞKARDEŞ

  Gözdenur BEŞKARDEŞ.jpg
  1 Ocak 1991, İstanbul doğumlu güzelimiz, 1.72 boyunda ve 88-64-94 ölçülerine sahip. Beşkardeş, yarışmaya daha önce de katılmak istiyormuş ama cesareti yokmuş ve arkadaşlarının desteğiyle başvurmaya karar vermiş. En beğendiği özelliği, uyumlu ve samimi olması. Hobileri; yüzmek, snowboard yapmak, fotoğraf çekilmek-çekmek, alışveriş yapmak, kitap-dergi okumak, takı tasarlamak, arkadaşları ve ailesiyle vakit geçirmek. “İlkokulda sınıfın en güzel kızı siz miydiniz sorusuna “Hayır diye yanıt veriyor. Beşkardeşe göre; Türkiyenin en güzel kadını Hülya Avşar; dünyanın en güzel kadını ise Adriana Lima. En büyük hayali; yaşlandığında, geçmişi gözden geçirirken her şeyi dolu dolu yaşamış olduğunu anımsamak. Beşkardeş, “Sizi en çok ne mutlu eder? sorusuna “Buradan dereceyle ayrılıp sevdiklerime kavuşmam diye; “En çok ne mutsuz eder? sorusuna ise “Uzun süre ailemden ayrı kalmak diye cevap veriyor.
    3. Melis ŞEN

  Melis ŞEN.jpg

  19 Nisan 1990, Üsküdar-İstanbul doğumlu güzelimiz, 1.73 boyunda ve 85-65-89 ölçülerine sahip. Babasının vasiyetini yerine getirmek için yarışmaya katılmaya karar vermiş. En beğendiği özelliği; dürüst olması, samimiyeti, gözleri ve komiklikleri Hobileri arasında bale, dans, seyahat ve alışveriş bulunuyor. “İlkokulda sınıfın en güzel kızı siz miydiniz sorusuna “Öyle diye hatırlıyorum diye yanıt veriyor. Şene göre; Türkiyenin en güzel kadınları Hülya Avşar ve annesi; dünyanın en güzel kadınları ise Alessandra Ambrosio ve Charlize Theron. En büyük düşü; düşlediğinden de fazlasını gerçekleştirmek. Şen, “Sizi en çok ne mutlu eder? sorusuna “Sevdiklerimle birlikte olmak, emek verdiğim bir şeyi başarmak ve mantı yemek diye; “En çok ne mutsuz eder? sorusuna ise “İhanet ve sevdiklerimi kaybetmek diye cevap veriyor.


  Yıldız ERAS

  Yıldız ERAS.jpg

  1 Ocak 1990, Adapazarı doğumlu güzelimiz, 1.74 boyunda ve 90-65-90 ölçülerine sahip. Etrafındaki insanların desteği sayesinde yarışmaya katılmış. En beğendiği özelliği her şeyi pozitif olarak görebilmesi. Hobileri arasında resim çizmek, çekmek ve dikiş dikmek var. “İlkokulda sınıfın en güzel kızı siz miydiniz sorusuna “Hayır diye yanıt veriyor. Erasa göre; Türkiyenin en güzel kadını Tuba Büyüküstün, dünyanın en güzel kadını ise Megan Fox. En büyük hayali; Victorias Secretta bir kez dahi olsa sahne almak. Eras, “Sizi en çok ne mutlu eder? sorusuna “Şu an yarışmayı dereceyle kazanmak diye; “En çok ne mutsuz eder? sorusuna ise “İlk 20′ye girip, hiçbir yere gelememek diye cevap veriyor.


  İlayda OLGAÇ

  İlayda OLGAÇ.jpg

  17 Ağustos 1987, İstanbul doğumlu güzelimiz, 1.75 boyunda ve 86-60-93 ölçülerine sahip. Arkadaşları ve ailesinin baskısı sonucu yarışmaya katılmış. Hatta, ilk başvuruyu arkadaşı, onun adına yapmış. En beğendiği özelliği; doğal olması ve mücadeleci yapısı. Hobileri; amatör olarak fotoğraf çekmek, yüzmek, kitap okumak, sahilde köpeği ile yürüyüş yapmak. “İlkokulda sınıfın en güzel kızı siz miydiniz sorusuna “Hayır diye yanıt veriyor. Olgaça göre; Türkiyenin en güzel kadını Hülya Koçyiğit, dünyanın en güzel kadını ise Audrey Hepburn ile Rita Hayworth. En büyük hayali; çok başarılı bir spiker ve program sunucusu olmak. Olgaç, “Sizi en çok ne mutlu eder? sorusuna “Sevdiklerimle beraber olduğum her an diye; “En çok ne mutsuz eder? sorusuna ise “Sevdiğim birini kaybetmek diye cevap veriyor.


  Gizem MEMİÇ

  Gizem MEMİÇ.jpg

  16 Mayıs 1960, Ankara doğumlu güzelimiz, 1.78 boyunda ve 89-64-94 ölçülerine sahip. Yarışmaya katılmaya, daha önce katılan bir arkadaşının “Sen de katılmalısın dediğinde karar vermiş. En beğendi yönü doğal olması. Hobileri arasında voleybol oynamak, fotoğraf çekmek ve çekinmek, dans etmek, şarkı söylemek, yemek yapmak (özellikle tatlı), seyahat etmek, alışveriş yapmak, arkadaşlarıyla beraber olmak bulunuyor. “İlkokulda sınıfın en güzel kızı siz miydiniz sorusuna “Sanırım diye yanıt veriyor. Meriçe göre; Türkiyenin en güzel kadını Tuba Büyüküstün; dünyanın en güzel kadını ise Emma Watson. Memiç, “Sizi en çok ne mutlu eder? sorusuna “Ailem ve arkadaşlarımın hep yanımda olması diye; “En çok ne mutsuz eder? sorusuna ise “Sevdiğim bir şeyin kaybolması diye cevap veriyor.


  Açelya KARTAL

  Açelya KARTAL.jpg

  29 Ekim 1991, İzmir doğumlu güzelimiz, 1.81 boyunda ve 90/60/92 ölçülerine sahip. “Miss Turkey her genç Türk kızının hayalidir. Bu da benim hayallerimden birisi. diyor. En beğendiği özelliği, insanlara karşı her zaman bakış açısının iyi olması. Hobileri arasında kitap okumak, spor yapmak, müzik dinlemek, annesi ve arkadaşları ile vakit geçirmek var. “İlkokulda sınıfın en güzel kızı siz miydiniz sorusuna “İlkokulda insan kimin güzel olup olmadığıyla ilgilenmez, aklı fikri oyun oynamaktır diye yanıt veriyor. Ona göre; Türkiyenin ve dünyanın en güzel kadını annesi En büyük hayali, “dünyadaki en iyi top modellerden biri olup Türkün başarısını göstermek. Kartalı en mutlu eden şey spor yapmak, en mutsuz olduğu an ise evde miskin miskin oturmak.
    4. Nilşihan AKAR

  Nilşihan AKAR.jpg

  23 Ağustos 1992, İzmir doğumlu güzelimiz, 1.78 boyunda ve 89.64.94 ölçülerine sahip. Yarışmaya ailesinin, çevresinin ve ajansının teşvikiyle katılmış. En beğendiği özellikleri; düzenli, dürüst ve pozitif olması. Hobileri arasında spor yapmak, dans etmek, müzik dinlemek, ATV kullanmak, yüzmek ve kitap okumak var. “İlkokulda sınıfın en güzel kızı siz miydiniz sorusuna “Hayır diye yanıt veriyor. Ona göre; Türkiyenin ve dünyanın en güzel kadını annesi Modellikte kendini geliştirerek, dizilerde rol almak istiyor. Akar, “Sizi en çok ne mutlu eder? sorusuna “Annemin yanımda olması diye; “En çok ne mutsuz eder? sorusuna ise “Sevdiklerimi kaybetmem beni çok mutsuz eder diye cevap veriyor.

  Güliz GÜVENÇ

  Güliz GÜVENÇ.jpg

  3 Nisan 1987, İstanbul doğumlu güzelimiz, 1.83 boyunda ve 81-64-88 ölçülerine sahip. Model olmak istediği ve en iyi burada eğitim alabileceğini düşündüğü içiç yarışmaya başvurmuş. En beğendiği özelliğini şöyle anlatıyor: “Hayvanları özel bulmam, insanları da özel bulmamı sağlıyor ve böylelikle her canlıyı eşit görüyorum. Bu düşüncemi beğeniyorum. Hobileri; buz pateni izlemek, müzik dinlemek ve kitap okumak. “İlkokulda sınıfın en güzel kızı siz miydiniz sorusuna “Hayır. Hiçbir zaman da onlara özenmedim. Güzellik ne bilmezdim. Sanki herkes güzeldi gibi gelirdi bana diye yanıt veriyor. Güvençe göre; Türkiyenin en güzel kadını Tülin Şahin; dünyanın en güzel kadını ise Miranda Kerr. En büyük hayali; gerçekleştirmek istediklerini yaşamak. Güvenç, “Sizi en çok ne mutlu eder? sorusuna “Eşit bir yaşam diye; “En çok ne mutsuz eder? sorusuna ise “İnsanların sadece kendilerini düşünerek hareket etmeleri. Yani bencillik. Dünyada tek yaşamadığımızı bilmeliyiz diye cevap veriyor.

  Merve SARI

  Merve SARI.jpg

  1 Ocak 1990, Konak / İzmir doğumlu güzelimiz, 1.81 boyunda ve 90.61.91 ölçülerine sahip. Sarı, yarışmaya küçüklüğümden beri hep katılma istiyormuş ancak işleri ve okulu nedeniyle ertelemiş. Bu senenin en uygun zaman olduğunu Sarı, kendini hazır hiseetiği için yarışmaya katılmaya karar vermiş. En beğendiği özelliği; kendime güveni ve zor koşullarda kalsa dahi hiç ümidini kaybetmemesi.

  Hobileri; fotoğraf çekmek, yüzmek, yemek yapmak ve ailesiyle zaman geçirmek. “İlkokulda sınıfın en güzel kızı siz miydiniz sorusuna “Hayır. Belki en çirkini bile sayılırdım diye yanıt veriyor. Sarıya göre; Türkiyenin en güzel kadınları Ajda Pekkan ve Türkan Şoray; dünyanın en güzel kadınları ise annesi ile Heidi Klum. En büyük hayali, yarışmada dereceye girmek ve kaliteli bir model olmak.

  Sarı, “Sizi en çok ne mutlu eder? sorusuna “İşlerimde ve hedeflerimde başarıya ulaşmak beni hep mutlu eder diye; “En çok ne mutsuz eder? sorusuna ise “Ailemle ilgili problemler, ve devamlı başarısızlık beni mutsuz edebilir diye cevap veriyor.

  Döndü ŞAHİN


  Döndü ŞAHİN.jpg
  23 Aralık 1985, Almanya / Nürnberg doğumlu güzelimiz, 1.83 boyunda ve 90.64.92 ölçülerine sahip. Yarışmaya arkadaşları, onun yerine başvurmuş. En beğendiği özelliği, küçük şeylerden mutlu olması. Motor kullanmak, fitness ve taekwando hobileri arasında “İlkokulda sınıfın en güzel kızı siz miydiniz sorusuna “Hayır diye yanıt veriyor. Şahine göre; Türkiyenin en güzel kadını Türkan Şoray ve dünyanın en güzel kadını ise Heidi Klum. En büyük düşü; tüm hayallerimi gerçekleştirmek. Şahin, “Sizi en çok ne mutlu eder? sorusuna “Ailemin mutlu olması diye; “En çok ne mutsuz eder? sorusuna ise “Sevdiğim birini kaybetmek diye cevap veriyor.

  Filiz ÖZGÜR
  Filiz ÖZGÜR.jpg

  22 Mayıs 1985, Kırcaali (Bulgaristan) doğumlu güzelimiz, 1.85 boyunda ve 91/70/95 ölçülerine sahip. “Düşüncelerimi medya aracılığıyla daha kolay aktarabileceğimi düşündüğüm için buradayım ve vizyonumu genişletmek için başvuru yaptım diyor. En beğendiği özelliği şu sözlerle anlatıyor: “Hayatımızın sonuna kadar kendimizi tanıma evresinde olduğumuzu düşünüyorum. Hergün kendimde yeni fikirleri keşfetme çabasında olup egodan uzak, özüme ulaşmaya çalıştığım için, bu spiritüel tarzımın pozitifliğini seviyorum. Hobileri; spor (voleybol, koşu, pilates, halter), kitap okumak, nefes egzersizleri, yoga, meditasyon ve yeni yerler keşfedip gezmek ve doğayla iletişime geçmek. “İlkokulda sınıfın en güzel kızı siz miydiniz sorusuna “Sanmam : ama en hiperaktif kızıydım diye yanıt veriyor. Özgürün, Türkiyede çok beğendiği bir kişi yok. Herkesin kendine göre farklı bir enerjisi, güzelliği olduğu düşüncesinde En büyük hayalini şöyle tanımlıyor: “Hiç bir din, politika, siyaset, felsefe düşüncelerin toplumları değiştiremeyeceğini, her bireyin tek tek, hücre hücre bireysel devrim yaparak düşlemeyi, özüyle bütünleştiği zaman dünyanın daha huzurlu, mutlu bir cennet haline geleceğine inanıyorum. Bu düşüncede 7-14 yaş arası çocuklara bir okul açabilmek. Bu okulda spor ve nefes yardımıyla korkusuzca, lider, bütünlüğü sağlamış, düşlemeyi bilen çocuklar yetiştirmek istiyorum. Özgür, “Sizi en çok ne mutlu eder? sorusuna “Tam bir bütünlüğü sağlamış bir kişilik mutlu eder. Bunu sağladığımda tüm isteklerimin geleceğini biliyorum. Bu yolda yürürken tabiiki de sevilen ve saygı duyulan bir kişi olmak isterim. Vizyonumu genişletmek diye; “En çok ne mutsuz eder? sorusuna ise “Beni mutsuz edenleri düşünmek istemiyorum diye cevap veriyor.
   


Yükleniyor...