12 Dev Adam Kondisyon Çalışmalarına Başlıyor

#1
12 Dev Adam Kondisyon Çalışmalarına Başlıyor2009 Avrupa Şampiyonası elemelerinde mücadele edecek olan A Milli Erkek Takımı, yarın 10:00’da Abdi İpekçi Spor Salonu’nda toplanarak kondisyon çalışmalarına başlıyor.

2009 yılında Polonya’da düzenlenecek olan Avrupa Şampiyonası’na katılabilmek için Eylül ayı içinde eleme grubu maçları oynayacak olan 12 Dev Adam, yarın Abdi İpekçi Spor Salonu’nda toplanarak Paolo Bellati yönetiminde kondisyon çalışmalarına başlayacak.

Yarın 10:00’da Abdi İpekçi Spor Salonu’nda toplanacak olan A Milli Takım günde çift antrenman yapacak. Günün ilk antrenmanını sabah 10:30-12:30 saatleri arasında yapacak olan A Milli Takım, günün ikinci antrenmanını ise 18:30-20:30 saatleri arasında yapacak. Millilerimizin antrenmanlarının ilk 15 dakikası basına açık olacak.

Avrupa Şampiyonası eleme gruplarında Fransa, Belçika ve Ukrayna ile birlikte C Grubu’nda yer alan 12 Dev Adam, eleme maçları öncesinde, ABD’nin davetlisi olarak Çin’de, ABD ve Litvanya ile 2 hazırlık maçı oynayacak, ardından da 16-18 Ağustos 2008 tarihleri arasında Karadağ’da, Karadağ, Makedonya ve Romanya’nın katılacağı 2008 Trophy Turnuvası’nda mücadele edecek. A Milli Takım, hazırlıkları kapsamında eleme grubu maçlarından önce, bu yıl Konya’da düzenlenecek olan Efes Pilsen World Cup 7’de de Portekiz, İngiltere ve Bosna Hersek ile mücadele edecek.

Millilerimiz 3 Eylül 2008 tarihinde Avrupa Şampiyonası elemelerindeki ilk maçını evinde Ukrayna ile oynayacak. 6 Eylül tarihinde Belçika ile deplasmanda karşılaşacak olan A Milli Takım, 10 Eylül’de ise gruptaki 3 maçında Fransa’yı konuk edecek.

13 Eylül tarihinde Ukrayna ile deplasmanda karşılaşacak olan 12 Dev Adam, 17 Eylül’de Belçika’yı konuk ettikten sonra, gruptaki son maçında 20 Eylül Cumartesi günü deplasmanda Fransa ile karşı karşıya gelecek.

 
Moderatörün son düzenlenenleri:
#2
Basketbolun gözdesi 12 dev adamımıza Avrupa Şampiyonluğu elemelerinde başarılar diliyorum.Futbolda kaçırdığımız şampiyonluğu umarım basketbolda yakalarız.
 
Üst