21 Nisan 2014, Pazartesi
ARA
 
Manşet

ios 7 den 6 ya dönüş

ios 7 den 6 ya dönüş

İos 7den yeni bir çok özellikleri var .

İos 7'nin çıkmasıyla beraber İphone ve İpad kullanıcıları cihazlarını güncellediler.Fakat bir çok kişi tarafından İos 7 hayal kırıklığına yol açtı.

Bilgisayarında geri yükleme noktası olanlar geri yükleme yaparak eski sürümleri İos 6.1.3 sürümüne döneceklerini düşündüler, fakat  geri yüklemenin imkansız olacağı söyleniyor.

Cihazınızı güncellemeden evvel mutlaka  araştırma yapın veya ios 7'ye geçen arkadaşlarınız var ise araştırma yapıp geçmekte fayda var.

İos 7 gözüken en büyük problemlerden  beyaz ekran ve şarjın çabuk bitmesi. şarjın çabuk bitmemesi için  açık olan uygulamaları tekrar kontrol etmekte fayda var örneğin güncellemeden sonra Ayarlar/ Bildirim Merkezi bölümünü mutlaka kontrol edin burada açık olan Borsa'yı kapatın.Bunun haricinden yine bu bölümde olan ve çok sıklıkla kullanmadığınız uygulamaların bildirimlerini kapatabilirsiniz.

Apple tarafından yapılan açıklamada, iOS 7 den iOS 6 ya geçmenin imkansız olduğu belirtildi. Apple tarafından artık imzalanmayacak iOS 6, iTunes üzerinden cihazlara yüklenemeyecek, ve iOS 7 den iOS 6 ya geçiş olanaklı bulunmayacak.  iOS 7 kullanmaya başlamadan önce  daha dikkatli  düşünmenizi, ve gerekli araştırmaları yaparak kesin kararınızı vermenizi öneriyoruz.

kaynak : www.forumdas.net

  • google plusYazar : Ali Uçar
  • Konu görüntüleme : 997
  • Eklenme Tarihi : 25-09-2013 | 00:00

Benzer Konular

ios 7 den 6 ya dönüş

ios 7 den 6 ya dönüş
İos 7den yeni bir çok özellikleri var . İos 7'nin çıkmasıyla beraber İphone ve İpad kullanıcı..
 

Yorum ve görüşleriniz


Yorum bulunamadı. İlk yorumu siz gönderebilirsiniz!

Yorumunuzu gönderin


Ad Soyad
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz