ARA
 

ios 7 den 6 ya dönüş

Bu konu Ali Uçar tarafından 25-09-2013 tarihinde saat 00:00'de yayınlandı.
ios 7 den 6 ya dönüş

İos 7den yeni bir çok özellikleri var .

İos 7'nin çıkmasıyla beraber İphone ve İpad kullanıcıları cihazlarını güncellediler.Fakat bir çok kişi tarafından İos 7 hayal kırıklığına yol açtı.

Bilgisayarında geri yükleme noktası olanlar geri yükleme yaparak eski sürümleri İos 6.1.3 sürümüne döneceklerini düşündüler, fakat geri yüklemenin imkansız olacağı söyleniyor.

Cihazınızı güncellemeden evvel mutlaka araştırma yapın veya ios 7'ye geçen arkadaşlarınız var ise araştırma yapıp geçmekte fayda var.

İos 7 gözüken en büyük problemlerden beyaz ekran ve şarjın çabuk bitmesi. şarjın çabuk bitmemesi için açık olan uygulamaları tekrar kontrol etmekte fayda var örneğin güncellemeden sonra Ayarlar/ Bildirim Merkezi bölümünü mutlaka kontrol edin burada açık olan Borsa'yı kapatın.Bunun haricinden yine bu bölümde olan ve çok sıklıkla kullanmadığınız uygulamaların bildirimlerini kapatabilirsiniz.

Apple tarafından yapılan açıklamada, iOS 7 den iOS 6 ya geçmenin imkansız olduğu belirtildi. Apple tarafından artık imzalanmayacak iOS 6, iTunes üzerinden cihazlara yüklenemeyecek, ve iOS 7 den iOS 6 ya geçiş olanaklı bulunmayacak. iOS 7 kullanmaya başlamadan önce daha dikkatli düşünmenizi, ve gerekli araştırmaları yaparak kesin kararınızı vermenizi öneriyoruz.

kaynak : www.forumdas.net

facebook buton Twitter buton Google Plus buton
Görüntülenme : 1127 Kişi
Benzer başlıklar
ios 7 den 6 ya dönüş

ios 7 den 6 ya dönüş

İos 7den yeni bir çok özellikleri var . İos 7\'nin çıkmasıyla beraber İphone ve İpad kullanıcıları cihazlarını güncellediler.Fakat bir çok kişi tarafından İos 7 hayal kırıklığına yol açtı. Bilgisayarında geri yükleme noktası olanlar geri y
 
 
Yorum başlıklar
Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorum başlığı