ARA
 

Outlook kayıt ol

Bu konu Nalan Şahin tarafından 23-05-2013 tarihinde saat 14:13'de yayınlandı.
Outlook kayıt ol

MSN ve Hotmail'in tarih olmasıyla birlikte alışkanlıklarımızda tamamen değişti. Yıllardır maillerimizi kontrol ettiğimiz hotmail yerine yep yeni bir isim çıkageldi... Outlook!

Peki outlook'a nasıl kayıt olacağınızı biliyor musunuz? Cevabınız hayır ise yardımcı olmak için resimlerle Outlook kayıt olma aşamalarını sırasıyla anlatıyoruz.

BURAYA tıklayın. Açılan sayfada sizden Microsoft hesabınız sorulacak? Microsoft hesabı daha önce Windows live ıd olarak adlandırılan uygulamanın yeni ismidir. Yani eski hotmail hesabı. Eğer yeni bir hesap almayacaksanız. Buradan eski hotmail adresinizle sisteme giriş yapabilirsiniz. Biz buradan sonra yeni outlook hesabı alacaklarla yolumuza devam edeceğiz.

Yeni bir microsoft hesabı almak istiyorsak resimde en altta gördüğünüz Şimdi kaydolun yazısına tıklayın.

Outlook hesabı almak için ikinci adıma geldik. Burada sizden istenilen bilgileri ve yeni outlook hesabınızın adını dikkatlice yazın.

Dolduracağınız alanlara Adınızı, soyadınızı, doğum tarihinizi yazdıktan sonra cinsiyeti sekmesine tıklayın ve cinsiyetinizi belirtin.

Nasıl oturum açmak istersiniz kısmına istediğiniz outlook adını yazın. Ben nalanforumdas@outlook.com olarak almak istediğim için nalanforumdas yazdım. Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalıdır. Outlook hesabınızın güvenliği için kolay şifreler seçmeyin, birbirini tekrarlayan yada sıralı giden rakamlar, doğum tarihiniz gibi bilindik tarihler her zaman risklidir. Bunun yerine büyük ve küçük harften oluşan özel bir şifre oluşturun.

Aldığınız önlemlere rağmen hesabınız çalınırsa güvenli şekilde geri alabilmeniz için cep telefonunuzun numarasını yazın.

 

Burada isterseniz diğer e-posta adresinizi yazın, isterseniz de bir güvenlik sorusu belirleyin kendinize.

Yaşadığınız ilin posta kodunu doğru bir şekilde yazın.

Bir bot olmadığınızı kanıtlamak için ise size verilmiş sayı ve rakamlardan oluşan değeri kutucuğun içine yazın. Aşağıdaki resimde bana verilen değerleri yazdım. Lütfen siz doldurduğunuz sayfada size verilen harf ve rakamları yazın.

Outlook hesabı almamıza son bir adım kaldı. Eğer buraya kadar herşeyi doğru yaptıysanız KABUL EDİYORUM'u tıklayın ve outlook kayıt işlemini burada tamamlayan.

facebook buton Twitter buton Google Plus buton
Görüntülenme : 1064 Kişi
Benzer başlıklar
Outlook Hesabınız Silinebilir?

Outlook Hesabınız Silinebilir?

Outlook Hesabınızı Unutursanız Hesabınız Silinebilir bunu hatırlatmak istiyoruz öncelike sizlere.Eğer sizde benimde bir Outlook hesabım vardı diyorsanız bir an önce giriş yapmayı denemenizi öneriyorum aksi taktirde hesabınız silinecekt
 
2013-2014 AÖF Kayıt Tarihleri

2013-2014 AÖF Kayıt Tarihleri

Anadolu Üniversitesinden yapılan açıklamada ‘Jandarma Meslek Eğitimi Önlisans programına kayıt hakkı olanların\', ‘Anadolu Üniversitesi Yurtdışı Öğrenci Giriş Sınavı ile kayıt hakkı kazananların\' ve ‘Af kapsamında başvurup başvurusu kabul edilen
 
Okula kayıt yaşı kaç?

Okula kayıt yaşı kaç?

Milli Eğitim Bakanlığı okul kayıt yaşı ile ilgili yönetmelikte değişiklik yaparak 66,67 ve 68 aylık çocukların velileriin isteği doğrultusunda okul kayıtlarının 1 yıl ertelenebilmesi yönünde karar aldı. Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe gi
 
 
Yorum başlıklar
Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorum başlığı