Zuhal Olcay röportaj

'Haberler' forumunda ZeuS tarafından 13 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

1. Zuhal Olcay röportajı
    Zuhal Olcay Umut Yolcuları dizisi

Zuhal Olcay, Star Gazetesi’ne verdiği röportajda Umut Yolcuları dizisi hakkında konuştu. Umut Yolcularında canlandırdığı Zahide karakteri için “Zahide gerçekten çok güçlü bir kadın, korkusuz. Ama belli bir coğrafyadan çıkmış kentli kadınlar gibi kendine koyduğu setler var. Gelenekçi biri” diye konuşan oyuncu, güzelliğinin sırrının da düzenli yaşamasına borçlu olduğunu söyledi.

Zuhal Olcay “Daha önce hiç maskülen bir kadın olmamıştım” dedi.

Dizinin ilerleyen bölümlerinde çocuk yuvasının müdürü Mehmet ile bir aşk yaşanacağı ipuçlarını veren Olcay, Aslı ile Nasuh arasında da bir ilişkinin başlayacağını söyledi.

Role hazırlanmak için tüm ekibin Terörle Mücadele’deki bir komiserden eğitim aldıklarını söyleyen Olcay, gerçek silah ve mermilerle poligonda atış talimi yaparak silahı nasıl tutacağını öğrendiğini açıkladı. Birlikte rol aldığı Yetkin Dikinciler, Sedef Avcı, Haluk Piyes ve Bülent Alkış için “Çok yetenekli ve tatlılar. Hep şunu söylüyorum ‘Gençler bizden çok ileride.’ Çünkü onlar bizden daha uzun yaşayacak. Oyunculukları da iyi, çok yetenekliler. Onların tecrübeler kazanarak yıllar içinde daha iyi yerlere geleceklerine inanıyorum” dedi.