Zoey101

'Popüler Diziler' forumunda SümbüL tarafından 12 Temmuz 2009 tarihinde açılan konu

1. ZOEY 101

Zoey 101
    Açıklama: Britney Spears’in kardeşi Jamie Lynn Spears başrolü oynadığı dizide Pasific Coast Academy yatılı erkek okulu, kuruluşundan beri ilk kez kızları da okula kabul edince Zoey de erkek kardeşi Dustin’in gittiği bu okula yazılan ilk kızlardan biri oluyor.

Oyuncular

Zoey

Zoey Brooks, güzel, aşağı dünya genci, genellikle çabuk düşünceli, günü kurtaran inatçı bir problem çözücüdür.
    PCA'in basketbol takımındadır.Sanatsal ve modacı bir tiptir.101 numaralı odada kalıyor. :)

Nicole

Nicole, Zoey'in oda arkadaşı ve en iyi arkadaşıdır.Nicole için hep ön planda yakışıklı oğlanlar vardır.Hiç atletik olmamasına rağmen eğer peşinden koştuğu kişi bir oğlansa hiç yorulmadan devam eder.

Lola

Lola, PCA'e 2. dönem geldi.Zoey ve Nicole'in Dana'dan sonra yeni oda arkadaşları olarak PCA'e geldi.Lola ilk geldiğinde Zoey ve Nicole'u korkutsada şimdi çok iyi anlaşıyorlar.Lola çok neşeli,eğlenceli ve kıpır kıpır biri aynı zamanda usta bir aktör ileride kendisinin büyük bir Hollywood yıldızı olacağına inanıyor.

Quinn

Quinn Pensky,Zoey'nin odasının hemen yanındaki odada kalıyor.O bir deli bilim adamı olarak biliniyor.Kendince büyük deneyler ve teoriler oluşturuyor.Tabi bu deneylere çoğu zaman masum sınıf arkadaşlarıda kurban gidiyor.

Chase

Chase Matthews,PCA'in eski erkek öğrencilerindendir.Eğlenceli,duygusal bir kişiliğe sahiptir okulun diğer erkeklerinden farklıdır.Yardım sever bir yapısı vardır herkeze yardım eder özelliklede Zoey'ye.. [/COLOR]

Michael

Michael Barret,Chase ve Logan'la aynı odada kalır.İnsancıl bir tiptir.Herkezle iyi anlaşır.Erkeklerle arası iyi olduğu gibi kızlarlada bir sorunu yoktur.

Logan

Logan Reese,PCA'in zengin havalı çocuğudur.Hemen hemen bütün kızlar Logan'la ilgilenir Zoey hariç.O birisinin herhangi bişeyi yapması için insanları satın alabilir.Logan sadece varlıklı deil zeki birisidirde.Ve kızların PCA'e gelmelerini kabullenemez.

Dustin

Dustin Brooks,Zoey'nin erkek kardeşidir.Masum ve toydur.Her konuda ablasının yardımına ihtiyaç duyar ama bunu pek kabullenmez.Ablasının işlerine karışmasından hoşlanmaz.Aksine ablasıda aşırı derecede karışır.

2. Cevap: Zoey101

Özellikle gençlerin izlediği yabancı gençlik dizisi. Oldukça izleyeni var bildiğim kadarı ile.
    Tanıtım için teşekkürler sümbül

3. Cevap: Zoey101

bende bir aralar izliyordum..
    güzel bir dizi...
    ama bu aralar izleyemiyorum...
    yinede teşekkürler...:f40:

4. Cevap: Zoey101

Bu dznin hayranıyım...Bence Logan-Quinn ikilisi çook yakışıolar...