Zincir Maillere Cevap

'Eğlence' forumunda NURDİN tarafından 27 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

Bana zincir mektup (chain letters) gönderen tüm dost ve arkadaşlarıma teşekür ederim.
    Sayenizde: Temizlikte de kullanıldığını öğrendiğim Cola’yı içemez oldum.
    AIDS virüsü taşıyan iğneler popoma batacak korkusuyla sinemaya gidemez oldum. Deodorantlar kanser yapıyor diye pis pis kokuyorm.
    Marketlerde yaşlı kadınlar, beni kandırıp parfüm koklatacağım diye bayıltıp kaçırır korkusuyla markete gitmiyorum, yaşlı kadınlara yardım etmiyorum.
    Hattımı kullanıp borç takarlar diye telefona cevap veremiyorum.
    Yiyeceklerin içindekilerden şüphelenip yemek yiyemez oldum.
    Üstünde fareler pislemiştir diye hiçbir kutu içeceği içemiyorum.
    Çok beğensem bile ya içkime ilaç koyup beni uyutur, organlarımı çalar ve buz dolu kuvetin içinde uyanırsam diye bana yaklasanları tersliyorum.
    Tüm birikimlerimi hastenede yatan ve ölmek üzere olan çocuklara yatırdım.
    Mail listesine katılırsam alacağım söylenen para, bilgisayar, cep telefonu ya da gezileri beklemekten evden dışarı çıkamaz oldum.
    Bir maili forward etmedim başıma ne belalar gelecek diye korkuyla beklemekten ruh sağlığımı kaybettim.
    Ve ŞİMDİ: Eğer 7 saat içinde okuduğun bu yazıyı en az 7 kişiye yollamazsan, sana bir bela bulaşacak ve hayatının sonuna kadar kurtulamayacaksın. (Hafife alıp okuduğu halde göndermeyen yüzlerce kişi halen çeşitli acılarla kıvranmakta):f30:

2. :f106::f106::f30::f30:

3. paylaşım için thank you

4. Bi keresinde bende göndermedim 7 saat içinde veeee 8. saatte kabız oldum.. Bu mailler kabız eder adamı diyorum.. Yaww biton mail geliyor bunun gibi ben bu maileri direkt okumadan silenlerdeyim. Muhtemelen maiile gelen ufak bir program ile üm gönderienlein mail adresleri toplanıyor.. Sonra yaw neden mail kutum spam diye ağlamayın.. Benden söylemesi... Tabi arkadaşını size göndererek iyilik yaptığını sanıp sizin mailinizide ispiyolamış oluyor.. :)

5. :f30::f30: Teşekkürler Nurdin..