Zayıflamak isteyenlere Lahana Kürü

'Sağlık Rehberi' forumunda Eylem tarafından 18 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi


  Zayıflamak isteyenlere Lahana Kürü

  [​IMG]
  Türk mutfağının zenginliği herkesçe bilinen bir gerçektir. Bunun yanısıra tükettiğimiz besinlerde artık eskisi gibi doğal değil. İşte hızla yayılan obezitenin başlıca iki sebebi.

  Eğer sizinde kilo sorununuz varsa aşağıda vereceğimiz zayıflama kürünü deneyebilirsiniz. Bu kürler sayesinde ayda rahatça 1,5-2 kilo verebilirsiniz.

  15 gün boyunca uygulayacağınız Lahana Kürü:

  İki büyük lahana yaprağını yarım litre klorsuz suya parçalamadan atın. 15 dakika kaynatın. Şişkinlik yapmaması için ılıdıktan sonra birkaç damla limon damlatın. 3 saat arayla hazırladığınız lahana suyunu için. Bu lahana kürünü 15 gün boyunca hazırlayın ve için.

  3 büyük lahana yaprağını yarım litre klorsuz suya parçalamadan atın. 10 dakika kaynattıktan sonra tencerenin kapağını açın ve içine bir demet maydanozu saplarıyla birlikte ilave edin. 3 dakika daha kaynatın ve altını kapatın. Ilıdıktan sonra 3’e bölün ve sabah, öğlen ve akşam için. Yine 15 gün bu karışımı içebilirsiniz.

  15 gün boyunca bu kürleri kullandıktan sonra başka bir küre başlayacaksınız.

  Hergün bir ya da iki bardak taze sıkılmış domates suyu içmelisiniz. dikkat etmeniz gereken taze sıkılmış domates suyu olmasıdır.