Zaman makinasi

'Zaman Tüneli' forumunda Cilek tarafından 24 Temmuz 2008 tarihinde açılan konu

?

Zaman makinasi icat edilseydi ,siz hangi zamana yolculuk etmek isterdiniz?

1. Gecmis zamana gitmek isterdim.

66.7%
  2. Gelecege gitmek isterdim.

33.3%

1. Zaman makinasi icat edilseydi,siz hangi zamana yolculuk etmek isterdiniz?
    Ben mesela gecmise gitmek isterdim...

Oylesine bunu beğendi.

2. Gelecege gidip bir bakıp geri dönmek isterdim :f106::f106::f106:

Makine icat olana dek hayali ile yaşayalım :f196:

Teşekkürler Çilek :f40:

3. Zamani geri cevirmek eskide yasadigim güzel anilari yeniden yasamak isterdim..

CileK.. tesekürler:f40:

4. Kesinlikle geçmişe gitmek isterdim gelecekten umut yok

5. bende baya düşündüm taşındım taşındım düşündüm öylesineye katildim he :f196:

bana alamanyada öle bi makina gettir he cilek az geleceğe gidem :f196:

Gelecege gidip bir bakıp geri dönmek isterdim

Makine icat olana dek hayali ile yaşayalım

Teşekkürler Çilek

6. Bende geçmişe gitmek isteyenlerdenim senin gibi Çilek
    mesela lise yıllarıma gider daha çok kopye çeker tüm derslerimi 10 yapardım
    kazandığım bölüme göndermeyen babamı dinlemez evden kaçar önce artist olur sonra okulumu bitirirdim :f106:
    okuldayken etek giydim diye kantinde yolumu kesen siyasi görüşlü öğrencilerin hepsini bir güzel pataklardım :f1:
    haaa birde dövmek istediğim biri vardı keşke o güne geri dönsemde bu isteğimide yerine getirsem
    şimdi biri bana böyle bir makina icat edildi desin lütfennnnnnnn :f30: :f30: :f30:

7. Eco

Eco

ben hayatımdan memnunum,ne geçmişe ne geleceğe gitmek isterim,
    istemem o zaman makinasından..;) :
    dünü yaşadım,bugünümü yaşıyorum,yarına Allah kerim.....:f63:

8. Geçmişteki güzel anılarıma gidip dönmek isterdim.Geleceğin neler göstereceğini pek bilmiyorum açıkçası ürkütüyor beni.Teşekkürler Çileğim:f40:

9. gecmişte kısa bir süre kalıp keşke dediğim şeyleri düzeltip geleceğe gitmek isterdim,
    ürkütse bile,( aslınsa herikisinede gidip gelsek olduğumuz zamana dönsek daha güzel
    olurdu) ama gelecek diyorum:f40:

10. Geçmişe gitmek isterdim ben çilekciğim tanışmak ve konuşmak istediğim o kadar çok insan varki geçmişte baştada Atatürk oy oy hayali bile güzel teşekkürler canımm..

11. çok hoş soru ve çok hoş cevaplardı hepsini okuudm ben kendi adıma sultan olduğum için lale devrine giderdim yani ikinciside babamla berber olmak isterdim en azından tam bir gün paylaşımına tşk çileğim

12. Ben mi? Ben bugünü yaşayıp İzmir'e gitmek istesem olmaz mı? Zaman makinesi beni istediğimde oraya götürse .Tabi ki bir de geçmişe yolculuk,insanların maddeyi önemsemedikleri,çıkarcılığın ön planda olmadığı bir dönem.Peki böyle bir zaman var mıdır arkadaşlar? Vardır değil mi? peki söyleyim." ASR-I SAADET"