Zalim Sözler

'Karışık Sözler' forumunda EyLüL tarafından 9 Nisan 2012 tarihinde açılan konu

1. Kısa Zalim Sözler

En Yeni Zalim Sözler

Şu zalim dünyaya geldim geleli yüzüm birkez olsun gülmedi dün gece rüyamda bir peri yüzünü güldürecek biri var dedi kim diye sorduğumda senin ismini söyledi...

Gayem zati halinizi taciz etmek değil efkaru umumiyede muhabbet kurmaktır.Cevabu musbetiniz kalbi hazalimi tamiri temin edeceğinden o güzel sohbetinize talibim

Ne orhan ne ferdi hiç kimse bilmezzz bendeki derdi sen söle müslüm baba nerden sevdim o zalimi

1907 doğdu aşkımız zalimler duyun bu senede şanpiyon aslan terbiyecisi

Bir el tutmak istersin ya bazen, yada birine sarılmak. Malesef izin vermez buna hayat. Kendine sarılmalısın sen de zalim hayata inat.

Bilmezdim yüreğimi böyle yakacağını, beni dertten derde salacağını. Keşke sevmeseydim seni! Nereden de kanıma girdin zalim!

Aşk insanı hasta eder dertli eder deli eder ama en önemlisi aşk insanı zalim yapar tıpkı senin gibi

Hayataki en ağır en zorlu ençileli yük onursuzluktan boyun eğmekten ve zalimi övmekten daha ağır değildir.

Bu sevdanın adı hasret öldürdü bitirdi gençliyimi bir zalime kurban düştük dermansız bıraktı ikimizi urfalı suskun

Aşk Yalanmış Sevda Yalan Sen Yalansın Hayat Yalan Bende Sana Uydum Zalim Senin İçin Oldum Yalan

gözlerimden tane tane akan yaşlardan müsade cekti gitti zalimm can usandı can sıkıldı gönül yerden göge haklı sende sevgi aşk hersey yalandııı

Boynuna takmıstım mavi nazarlik.Azraille edemedim pazarlık.Aldı sevdiğimi zalim mezarlık.Sevdiğimi topraga gelın eyledım...seni cok özledim nerdesin askım.

Bensiz kal ey zalim! Ben sensiz kaldım, sessizliğinle kendimi yaktım.

Mazlumun öç alma günü, zalimin zulmettiği günden daha korkunçtur.

İki şey yıkar insanı; dostundan gelen ihanet, düşmanından gelen merhamet!

Bu nasıl zalim yaraymış beni senden ayırdılar.

Aşkta hızlı yolda yavaş biz müslümcüyüz arkadaş ne ferdi ne orhan bilir bu derdi sen söyle müslüm baba nerden sevdim o zalimi