Yumurta Tarifi

'Eğlence' forumunda chemist tarafından 31 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. Yumurta Tarifi:)

Cossack abi hemen heyecanlanma o hataya bir kez düştüm oda tuali kurtarmak içindi.... Bi daha aynı hataya düşmem merak etme.... Forumun hanımları gibi yapamayacağım tarifte atmam:f30:
    Gelelim meseleme:

Evin hanimi mutfakta sabah kahvaltisi için tavada iki tane yumurta

pisirirken içeri kocasi dalmis,

"Dikkat.. Dikkat!.. Biraz daha yag koy!.. Aman Allahim ne kadar çok pisiriyorsun.. Çok fazla..

Simdi çevir.. Simdi.. Off.. Daha fazla yag koy.. Yapisacaklar.. Dikkat.. Dikkatttt!

Sana dikkatli ol demiyor muyum?.. Yemek pisirirken beni hiç dinlemiyorsun..

Çevir hadi onlari.. Çabuk ol.. Deli misin?.. Aklini yitirdin herhalde..

Tuz koymayi unutma.. Her zaman unutursun zaten.. Tuzu kullan.. Tuzu .. Tuzu diyorum.."

Karisi dönüp söyle bir bakmis kocasina,

"Sana ne oluyor öyle?" demis,

"Iki yumurtayi nasil pisirecegimi bilmedigimi mi zannediyorsun?"

"Bak bi'tanem.." demis adam artik sakin sakin..

"Sadece sen yanimda otururken araba kullandigimda neler hissettigimi anlamani istedim.."

:f30::f30::f30::f9::f9:

2. Chemisttttttttttttttt ne yani bayanlar erkeklere çokmu karışıyor bunumu demek istiyorsun:f20::f20:

3. :f106:
    Güzel yerden bağlamış konuyu
    Emeğine sağlık Chemist
    Paylaşım için teşekkürler.

4. :f30::f30::f30:
    eğlenceliydi bence çok doğruu :f40:

bende bir kusurmu var acaba diye düşündüm bir an ;) :
    ben ağzımı bile açmam ne arabada nede başka bi yerde :f30::f30:

nasıl olsa dinlemiyecek neden tatlı canımı üzeyimki [​IMG]

5. İnanmıyorum Chemist bu böyle olmamalıydı... Bence tam tersi ne zaman araba kullansam eşimde yanımda olsa vites düşür, sinyal ver, dönsene, ışık yandı, kırmızı yanıyor başlıyor konuşmaya oysa 10 yıllık şoförlüğümde bir kez yangın merdivenini eğri gördüm onu düzeltiim dedim :f106:
    Eşim ise yılda üç iki kez vurduğu yerleri düzelttirmek için arabayı sanayiye götürür bilmem anlatabildim mi? :)

6. bana tam tersi gibi geliyo ama sen öyle diyosan chemist :f30:

7. ama bayanlar hem araba kullanırlar hem yemek yaparlar hem ev hem iş herşey yani kısacası ,ne yapalım allah vergisi zekaa marifet ...