Yüksekova'da patlama: 1 asker şehit...

'Haberler' forumunda Berfin tarafından 22 Eylül 2008 tarihinde açılan konu

1. Hakkari'nin Yüksekova İlçesinde Meydana Gelen Patlamada, 1 Asker Şehit Oldu. 1'i Asker, 2 Kişi de Yaralandı.

[​IMG][/

Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde meydana gelen patlamada, 1 asker şehit oldu. 1'i asker, 2 kişi de yaralandı.
    Alınan bilgiye göre, Cumhuriyet Mahallesi'nde bir binanın duvarına bırakılan uzaktan kumandalı patlayıcı, iftar saatinin olduğu 18.15'te, evlerine gitmekte olan Ragıp As ile İlyas Acar uzman çavuşların geçişi sırasında patladı.

Patlamada,Almanya doğumlu Ragıp As (38), uzman çavuş yaşamını yitirdi. Diğer uzman çavuş İlyas Acar (34) ile yoldan geçen Selim Yaşar adlı vatandaş yaralandı.

Yaralılar, Yüksekova Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı. Bomba uzmanı ekipler, ikinci patlayıcı düzeneğine karşı geniş çaplı çalışma başlattı.

2. son olması umuduyla

3. allah ruhunu şad etsin şehidimizin askere yapılan her tuzak ellerinde bozulsun allah şehidimizin ailesine sabır versin
    vatan bölünmez şehitler unutulmaz:oops:

4. OFFFFFFFOFFFFFFFFFFFFOFFFFFFFFFF Bir gün kendilerini patlatırlar inşallah:):):):):):)

5. Son olmasını diler dururuz, ne zaman bitecek... :(

Şehidimize Allahtan rahmet, yaralılara acil şifalar dileriz...

6. Şehidimize Allahtan Rahmet Yakınlarına Sabırlar Diliyorum

Yaralı Askerlerimize de acil şifalar:)

Zaten bunu yapmaktan başka ne yapabiliyoruz bu çok üzücü fakat böyle ne ilk nede son olacak :(:(

7. Evet Berfin bende ilk olarak Tv kanalında son dakika haberi olarak
    geçildiğinde öğrendim.
    Şehit Uzm.Çavuşumuza Allahtan rahmet diliyorum.

8. Şehidimize Allah'tan rahmet, sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyorum