Yüklediğim yazılımı program ekle/kaldır listesinden silemiyoyorum

'Teknik Yardım' forumunda HazaN tarafından 12 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. SORUN:
    Yüklediğim bir yazılımı kaldırırken hata veriyor ve ne yapsam Program Ekle/Kaldır listesinden silemiyorum.

ÇÖZÜM:
    Yazılımları kaldırılırken bu gibi hataların oluşmasının nedeni kayıt defterindeki yanlış girişler, yazılımın kurulum kayıt dosyasının okunamaması ya da veri kaybı olabilir. Registry ayarlarından bu yazılıma ait girişi kaldırmak mümkün olsa da, System Mechanic (iolo technologies - The PC Tune-Up Experts
    ) gibi bu işi yapabilecek yazılımları kullanmak daha güvenli bir seçenektir, ilk olarak yazılımın bulunduğu klasörü silin. Sonra da System Mechanic'in System sekmesi altındaki Remove Invalid Uninstall Information ile geçersiz girişleri kaldırabilirsiniz.

2. Lila Muhasebe-Web Tabanlı Muhasebe Program programından haberiniz var mı.?ı

Lila Muhasebe Programı, Kobiler (Küçük ve Orta ölçekli ticari firmalar) için tasarlanmış, kapsamlı kolay kullanımlı muhasebe yazılımıdır. Tüm modüller entegredir. Yeniliğe ve gelişmeye uygun altyapısı ile İhtiyaçlarınıza, ekonomik şekilde cevap verir. Web Tabanlı Lila Muhasebe programını istediğiniz herhangi bir noktadan bağlanıp kullanabilirsiniz.

Genel Özellikleri

—Web teknolojisi kullanılmış (Java, .net, ajax vs)

—veri tabanı MS-SQL

—tasarım ve kullanım profesyoneller tarafından yapıldı.

—özel uyarlamalar yapılabilir.

—e-ticaret ile entegre çalışabiliyor.

—Uzaktan erişim-Web tabanlı.

—kullanım kolaylığı (basit ekranlar, çoklu ve bağımsız ekran açabilme)

Modüller

Cari Takibi
    Alış – Satış Fatura İşlemleri
    Stok İşlemleri
    Kasa İşlemler
    Banka İşlemleri
    Çek-Senet İşlemleri
    Barkod /Seri No Takibi
    Zengin Raporlar (liste, Yazıcı, Excel)
    Sipariş İşlemleri
    Teklif Takibi
    Gelir –gider işlemleri
    Çoklu Depo ve Firma İşlemler
    Resmi Muhasebe İşlemleri
    Resmi Defterler
    Mali Tablolar

Standart kullanıcı sayısı 5 tür. Eğitim 6 saattir.
    detaylı bigi için ve ilgilenenler için adresi