Yukarı bak ne gördüğünü söleeee

'Eğlence' forumunda Cagla tarafından 1 Temmuz 2008 tarihinde açılan konu

1. Karı koca tatile çıkarlar.Gittikleri yerde kamp kurarlar tatillerin ikinci gününde akşamı güzel bir yemek yiyip uyurlar Bir kaç saat sonra kadın uyanır ve kocasınıda uyandırır.Adam uyku sersemidir güzel bir rüyadan uyandırıldığı için biraz kızgındır'NE OLDU?ne istiyorsun?diye sorar.'Yukarı bak ve bana ne gördüğünü söyle'Adam gökyüzüne bakar ve cevap verir.'Bunun içinmi uyandırdın beni ?Baktım işte.Bir sürü yıldız görüyorum,ışıl,ışıl parlayan milyonlarca yıldız Karısı tekrar sorar''Peki bu sana neyi gösteriyor??''Artık uykusu iyice kaçan adam biraz düşünür ve cevap verir''Teolojik olarak ''TANRININ''Kudretini ve kendi acizliğimizi görüyorum.Felsefi olarak,evrenin sonsuzluğunu ve onun karşısındaki önemsizliğimizi görüyorum Astronomik olarak galaxsilerin,yıldızların konumuna bakarak saatin 3 olduğunu görüyorum.Meteorolojik olarak bugün havanın çok güzel olacağını görüyorum.Niye sordun bunu bana sana neyi gösteriyor???
    ÇADIRIMIZI ÇALMIŞLAR!!!

Hocalar tehdit ederseeee

Matematik: Oğlum,senin o kafanı 5`e böler,y=3x+4 bağlantısına göre vücudunu eklemlere ayırırım.

Biyoloji: Çocuğum senin DNA yapını bozar,hücrelerindeki mitokondrileri yok edrek enerjisiz bırakırım,terliksi hayvana dönersin ona göre.

Coğrafya: Oğlum,yörüngeden çıkma!Yoksa seni enlem ve boylamlarına ayırır,26-45 doğu meridyenine sürer ve akabinde 6,5 şiddetinde bir şamar patlatırım.Kafanda oluşacak fay hattından sen sorumlusun.

Tarih: Bana bakın Deli İbrahim`in torunları,sizi Ankara Savaşı`ndan çıkmış Beyazıt`a çeviririm.Hüdavendigar sizi kurtaramaz, bilmiş olasınız.

Resim: Çenesi fazla düşeni tahtaya kaldırır,modellik yaptırırım.

Edebiyat: Hiç mübalağa etmiyorum.Seni edebi bir parça olarak parçalar,bir güzel gazelini okurum.

Kimya: Bakın,kafamı bozmayın!Sizi atomlarınıza ayırır,oksijen yerine sözlüde İyot yuttururum.Hasan 2 Salak Osman 4`e dönersiniz.

Beden Eğitimi: Bak nasıl konuşuyor hâla?!Bakın şimdi size kulağı amuda kalkmış öğrenci göstereceğim.

Müzik: Biraz daha konuşmaya devam ederseniz,saz sapıyla hepinizin ensurumantal olarak notalarını çıkarır,solfejik beraber ve solo vuruşlarnızı da lük olarak yaparım haa!Bakın o zaman nasıl miskin kuzulara dönüyorsunuz!

Cossack bunu beğendi.

2. :f30: :f30: Cok güzeldi Cagla tesekkürler, cadir fikrasina bayildim :f106: :f40:

3. :) :) :)
    Çok güzeldi çagla teşekkürler..:f9:

4. :f106::f106: Beden Eğitimi: Bak nasıl konuşu yor hâla?!Bakın şimdi size kulağı amuda kalkmış öğrenci göstereceğim. :f106: :f106:

Emeğine sağlık Cagla:f40:

5. Çadır harika:f106: teşekkürler Çağla ellerine sağlık

6. tskrlr çok güzeldi:)

7. Çok güzeldi :f40: Paylaşım için teşekkürler, ellerinize saglık Çagla :f118: :f118: :f118:

8. çadırı daha öncede okumuştum ve çok gülmüştüm teşekkürler

9. :f106: :f106: :f106:

Süperdi valla emeğine sağlık Çağla :f40: :f118: :f118:

10. :f30: :f30: çok güzellerdi Çağla
    bende herkesle aynı fikirdeyim Çadır harikaydı :f106:

11. :) emeğine sağlık çağla, hepsi de çok güzeldi..

12. mükemeldi Çağla bayıldım ya, eline sağlık :f40: :f118: